Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі РОНІКу розпочали низку семінарів з аналізу типових помилок абітурієнтів під час тренінгів із ЗНО

Your text to link...

У Запорізькому національному університеті нещодавно завершилася робота безкоштовних пробних тренінгів з усіх предметів, включених до переліку ЗНО-2019. Вони багато років поспіль проходять за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова на базі вишу. Захід відбувся завдяки зусиллям проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і колективів факультетів.

Високопрофесійний моніторинг робіт абітурієнтів, які змогли перевірити свій фактичний рівень знань, дав змогу науково-педагогічним працівникам ЗНУ відповідних факультетів виявити типові помилки учасників тренінгових сесій.

Тож 15 березня Регіональний освітній науково-інноваційний комплекс (РОНІК) на базі Запорізького національного університету запросив на безкоштовні аналітичні семінар  вчителів закладів середньої освіти української мови та літератури, хімії та біології Запорізького регіону: «Аналіз типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури» та «Аналіз типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з хімії та біології».

Модераторами заходу виступили науково-педагогічні працівники філологічного факультету ЗНУ (к. філол. н., доцент Любов Стовбур, к. філол. н., доцент Ірина Бакаленко) та біологічного факультету ЗНУ  (к. біол. н., доцент Олена Войтович, к. біол. н., доцент Михайло Завгородній).

Учасниками аналітичних семінарів, що обов’язково буде засвідчено Сертифікатами, стали вчителі таких закладів середньої освіти:

* української мови та літератури:

1. Гордок І.Ю. (ЗОШ № 49)

2. Гребенюк Г.П. (ЗОШ № 32)

3. Жирова Н.О. (гімназія № 27)

4. Камінська В.А. (ЗОШ № 75)

5. Михайленко Т.В. (гімназія № 11)

6. Новицька Л.О. (гімназія № 2)

7. Порох І.С. (гімназія № 27)

8. Рубанова Н.Л. (ЗОШ № 78)

9. Сиваш С.В. (ЗОШ № 3)

10. Сінченко Ю.М. (гімназія № 27)

11. Скоробагатько С.М. (ЗОШ № 54)

12. Щербак Є.О. (ЗОШ № 73)

*хімії та біології:

1. Андрушко А.Л.  (Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей»)

2. Биваліна Л.Є. (ЗОШ № 52)

3. Карпов А.К. (ЗОШ № 52)

4. Лаура Т.Є. (ЗОШ № 12)

5. Сизоненко Г.І. (Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей»)

6. Устименко О.В. (ЗОШ № 73)

7. Чиньонова І.В. (ЗОШ № 32)

Висловлюємо щиру подяку науково-педагогічним працівникам факультетів, які виступили спікерами заходів, вчителям-предметникам, які, маючи великий професійний досвід, знайшли час ще раз проаналізувати найчастіші помилки при складанні української мови та літератури, хімії та біології, виявити тенденції та оптимізувати методологічні підходи до викладання.

Незабаром розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) 2019 року, тож такі зустрічі фахівців є чудовою нагодою поділитися освітянським досвідом якісної підготовки майбутніх учасників ЗНО.

20 березня плануються безкоштовні аналітичні семінари з іноземної мови та історії України.

Із нетерпінням чекаємо педагогічну громаду області на фахові обговорення!

Висловлюємо подяку за допомогу в організації зустрічей відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2471683002861078

Вікторія Ковпак,

координатор РОНІКу