Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Птіцина Лариса Анатоліївна

Птіцина Лариса Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

Кандидат економічних наук, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

  • Понеділок: 14.30-16.00; 11 корпус ЗНУ, Л311;
  • Zoom: 7283231706; OiA

Дисципліни

  • Основи оподаткування та податкового контролю;
  • Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті;
  • Податкова система та облік в Україні;
  • Теорія економічного аналізу;
  • Аудит ІІ;
  • Практикум з фінансового обліку;
  • Організація бухгалтерського обліку;
  • Корпоративна соціальна відповідальність.

Біографія

У 2008 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.

З 2008 по 2013 рр. навчалась в аспірантурі Запорізької державної інженерної академії. Тема дисертації: «Формування інформаційного забезпечення в системі управління підприємствами хлібопекарської промисловості».

У 2013 році на базі Національного університету харчових технологій в м. Києві захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка і управління підприємствами (за видами економічної діяльності)». Згодом видана монографія «Формування інформаційного забезпечення в системі управління підприємствами хлібопекарської промисловості».

За час трудової діяльності пройшла шлях від молодшого наукового співробітника до доцента кафедри. Паралельно з науковою роботою працювала викладачем вищої категорії в Економіко-правничому коледжі, що надало можливість набути досвіду роботи зі студентами різної вікової групи та за різними економічними спеціальностями: управління та адміністрування, фінанси, банківська справа, гроші та кредит.

З лютого 2023 р. і по теперішній час – доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

 

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: облік, аудит суб’єктів господарювання різних форм власності, аналіз господарської діяльності, фінанси.

Автор близько 25 наукових праць, зокрема, результати наукової діяльності узагальнені та опубліковані в наукових фахових виданнях, колективній монографії, а також в матеріалах національних та міжнародних науково-практичних конференцій.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Птіцина Лариса Анатоліївна