Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ відбулася зустріч із головою комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктором Гласюком

В Інженерному інституті ЗНУ відбулася зустріч із головою комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктором Гласюком

В Інженерному інституті ЗНУ відбулася зустріч із головою комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктором Гласюком
18.03.2019 16:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут візит лекція

П’ятнадцятого березня в Інженерному інституті Запорізького національного університету відбулася зустріч студентів та співробітників з українським економістом і політиком, народним депутатом України, головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Президентом Української асоціації Римського клубу, почесним президентом Асоціації «Інноваційний розвиток України» Віктором Галасюком.

Віктор Валерійович виступив перед аудиторією з лекцією «Нова економічна політика – як Україні вирватися вперед». Головна ідея доповіді полягала в тому, що державі неможливо вийти з кризового стану без зміни вектору економіки України.

Поставивши запитання, як перепрограмувати внутрішню економічну політику, Віктор Валерійович зазначив необхідність зміни існуючої «сировинної» стратегії держави на «виробничу».

Наприкінці зустрічі Віктор Галасюк запросив студентів і викладачів 5 квітня долучитися до роботи Міжнародної конференції молодих вчених у Києві. Участь безкоштовна, але необхідно, подаючи заявку, представити три цікаві та неординарні ідеї виходу України з економічної кризи.

Лекція викликала неабияку зацікавлення у слухачів. Студенти та викладачі активно обговорювали почуте та ставили запитання, що стосувалися самої суті викладеного.

 

Інженерний інститут ЗНУ

 

Схожі новини