Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про права людини – у стіннівках

Про права людини – у стіннівках

05.12.2008 12:09 Юридичний факультет

Важливі для всього людства дати можна відзначати по-різному. Так, на юридичному факультеті Запорізького національного університету на відзначення 60-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини влаштували конкурс студентських стіннівок.

Ще й зараз десять стіннівок, що вийшли до фіналу, прикрашають п’ятий корпус ЗНУ. Журі у складі декана факультету Тетяни Коломоєцць, її заступника з виховної роботи Віктора Сабадаша, викладачів кафедри конституційного та трудового права Ганни Журавльової, Руслана Синельникова та Нурлани Мамедової довелося докласти чимало зусиль, аби визначити переможців. Під час наради між ними рівень усіх стіннівок було визнано цілком достойним. Тому 10 грудня, під час офіційного відзначення на факультеті Дня прав людини, будуть нагороджені не лише переможці, але й усі учасники конкурсу.
За словами ініціаторів заходу - голови студради факультету Миколи Мартинова та голови факультетського Наукового студентського товариства Цогік Мазманян – усі студенти під час конкурсу виявили неабияку зацікавленість та нестандартний підхід до розкриття запропонованої теми. Газети-фіналісти у подальшому будуть не лише використовуватися як наочний матеріал під час правоосвітніх акцій. Ними започаткують і новий проект юридичного факультету – Стіну студентської творчості, що незабаром відкриється на другому поверсі п’ятого корпусу ЗНУ.

Таміла ТАРАСЕНКО