Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Коломоєць Геннадій Павлович

Коломоєць Геннадій Павлович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Технологія Java
  • Якість програмного забезпечення та тестування
  • Програмування мобільних пристроїв

Розклад консультацій

• Середа 18:00 - 19:00
  • Четвер 15:00 - 16:00

Біографія

У 1985 році закінчив Запорізький індустріальний інститут та отримав кваліфікацію інженер електронної техніки. Працював на посадах старшого лаборанта, наукового співробітника у Запорізькому індустріальному інституті. У 1993 році захистив кандидатську дисертацію, у 1994 році отримав вчене звання доцента. Працював на посадах доцента, начальника Центра інформаційних технологій Запорізької державної інженерної академії, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. У 2006 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю програмне забезпечення автоматизованих систем. Працював на посадах доцента, професора, директора-проректора Інституту інформаційних технологій в освіті Класичного приватного університету. Викладав курс Java у Brain Academy як сертифікований інструктор. Працював на посаді проректора з науково-педагогічної роботи Запорізької державної інженерної академії. Зараз працює на посаді директора Інженерного інституту Запорізького національного університету. Брав участь у розробці системи управління освітнім процесом Класичного приватного університету. Має сертифікат адміністратора Єдиної Державної Електронної Бази з питань Освіти. Брав участь у розробці сайту Antiproblems (зараз https://reboost.me), Інтернет-магазину Elitan (https://elitan.com.ua).

Наукова робота

Автор понад 70 наукових праць, навчального посібника "Організація комп'ютерних мереж"

Коло наукових інтересів: використання засобів програмної інженерії для вирішення завдань організації навчального процесу

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ