Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Скрипник Ірина Анатоліївна

Скрипник Ірина Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Основи алгоритмізації
  • Основи програмування
  • Комп’ютерна дискретна математика
  • Дискретні структури
  • Методи захисту інформації в комп’ютерних системах

Розклад консультацій

• Середа – 13:35-15:00

Біографія

У 1992 році закінчила математичний факультет Запорізького державного університету (зараз Запорізький національний університет). У 1996 р. захистила кандидатську дисертацію. З вересня 1993 року працює в Запорізькому індустріальному інституті – Запорізькій державній інженерній академії – Інженерному інституті Запорізького національного університету на посадах асистента, старшого викладача, доцента.

Наукова робота

Автор понад 20 наукових праць, 20 науково-методичних публікацій. Була науковим керівником понад 10 успішно захищених магістерських робіт.

Коло наукових інтересів: математичне моделювання, програмне забезпечення дискретних об’єктів і систем, методи захисту інформації.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Скрипник Ірина Анатоліївна