Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Полякова Наталія Петрівна

Полякова Наталія Петрівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

  • Архітектура комп’ютера
  • Основи апаратного та програмного забезпечення
  • Організація комп’ютерних мереж
  • Мережна маршрутизація та комутація
  • Безпека програм та даних
  • Навчальні тренінги з інженерії програмного забезпечення

Розклад консультацій

  • Понеділок – 15:00-16:00

Біографія

У 1988 році закінчила будівельний факультет Запорізького індустріального інституту і вступила до аспірантури. У 1992 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Механіка деформівного твердого тіла». У 2012 році отримала другу освіту в ЗДІА за спеціальністю «Програмне забезпечення систем», кваліфікація інженер-програміст. У 2003 році вивчала Інженерну педагогіку в Центрі інженерної педагогіки при Українській інженерно-педагогічній академії, у 2011 курс CCNASecurity в Університеті інформаційних технологій та менеджменту в Ржешові(Польща).

З 1991 по 2019 рік працювала в Запорізькій державній інженерній академії.

З 2005 року э керівником та інструктором Академії Cisco, з 2013 року керівником Центру підготовки інструкторів (підготовлено 120+ інструкторів), з 2017 року керівником Центру підтримки Академій Cisco (підтримується50+ академій в школах та коледжах Запорізької, Миколаївської, херсонської, Одеської областей).

У 2010 році приймала участь у реалізації гранту NATO NIG 983103 «Створення освітнього альянсу технічних університетів України під керівництвом НТУУ КПІ». У 2017-2018 н.р. керувала реалізацією грантового проекту відФонду спільноти Кремнієвої долини «MatchingITEssentialscurriculumtotheUkrainianEducationalProgramonInformaticsforSecondary/High Schools» (CG ID #794110).

З 2013 року є лідером групи перекладачів курсів Академії Ciscoукраїнською та команди перекладачів інтерфейсу LMSCanvas.

Входить до 10% найкращих інструкторів Академій Ciscoсвіту, має відзнаку CiscoAcademyExcellent ExpertLevelInstructor 2014, 2015, 2016, 2017.За волонтерську діяльність з навчання зв’язківців ЗСУ за курсами CCNAмаршрутизація та комутація, у 2017 році нагороджена пам’ятним нагрудним знаком «Війська зв’язку збройних сил України»

Наукова робота

Автор понад 15 наукових праць, 20 науково-методичних публікацій. Буланауковим керівником понад 15 успішно захищених магістерських робіт. Нагороджена почесною грамотою МОНУ за підготовку висококваліфікованих спеціалістів..

Коло наукових інтересів: інженерна педагогіка, кібербезпека, Інтернет речей, механіка деформівного твердого тіла.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Полякова Наталія Петрівна