Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На ФІФ відбувся заключний тур конкурсу «FRESHview» на кращий відгук про художній твір іноземною мовою

25.03.2019 15:30 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології конкурс «FRESHview» співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Двадцять другого березня на факультеті іноземної філології відбувся ІІІ, заключний, тур конкурсу «FRESHview» на кращий відгук про художній твір іноземною мовою, який передбачає відкритий захист творчих робіт.

До участі у засіданнях круглих столів запросили 32 переможців ІІ етапу конкурсу. Конкурсанти підготували  POWER POINT презентації, під час яких розповідали іноземною мовою про факти з біографії автора, які стосуються даного твору, про основну проблему твору, її актуальність, давали характеристику героїв, їхніх вчинків та висловлювали особисті враження про прочитану книгу. Також учасники відповідали на численні запитання журі та присутніх – вчителів, батьків, студентів старших курсів ФІФ, які мали право дорадчого голосу.

Журі складалось з викладачів факультету: кафедра англійської філології – доценти Ірина Шама, Катерина Василина, Оксана Шевчук, Юлія Голуб, Ельдар Веремчук, ст. викладач Валентина Ємельянова, викладачі Варвара Петросова, Маргарита Седакова,  викладач кафедри другої іноземної мови Олена Пєшкова, доценти кафедри німецької мови Ніна Захарова та Лариса Федоренко, доценти кафедри романської філології Євгенія Стуліна та Тетяна Уділова.

Протягом 10 днів визначать переможників конкурсу. Нагородження конкурсантів та вчителів, які допомагали їм підготуватись до конкурсу, відбудеться 4 квітня на базі факультету іноземної філології.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи