Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Директор асоціації «Французька без кордонів» Бенджамін Бекнер прочитав студентам ФІФ лекцію

Директор асоціації «Французька без кордонів» Бенджамін Бекнер прочитав студентам ФІФ лекцію

Директор асоціації «Французька без кордонів» Бенджамін Бекнер прочитав студентам ФІФ лекцію
25.03.2019 17:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології стажування лекція з лінгвістики

Запорізькі студенти та викладачі факультету іноземної філології вишу продовжують плідну співпрацю з французькими колегами у сферах освіти, культури та лінгвістики. Так, двадцять другого березня на факультет завітав   директор організації «Французька без кордонів» (Ліон, Франція) Бенджамін Бекнер, який прочитав студентам лекцію про взаємовплив і взаємне існування французької і англійської мов. Слід зазначити, що ця організація плідно співпрацює із Запорізьким національним університетом з 2010 року і робота в цьому напрямку продовжується і далі.

Зокрема, до цього заходу долучились студенти різних курсів, які вивчають французьку мову, а також декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, завідувач кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай та викладачі факультету. Під час лекції, яку гість проводив одразу на двох мовах (англійській і французькій), він розповів про можливості стажування наших студентів у мовному таборі за підтримки організації «Французька без кордонів». Також Бенджамін Бекнер презентував звіт про спільну подорож українських і французьких студентів до Карпат та Івано-Франківська, де вони мали змогу удосконалювати свої навички володіння французькою мовою на колективних заняттях і під час навчальних ігор, а також здійснювати культурний обмін під час спільного відпочинку. Так, студенти знайомились з природою Карпат у с. Верховина, займались драфтингом, пішими прогулянками на конях, співали пісні та обмінювались досвідом. Також це стажування дало можливість представникам груп дізнатися більше про Францію та її культурні особливості.

За словами однієї з учасниць цього стажування – студентки 4 курсу Аліни Приходько, ця подорож залишила у неї незабутні враження про прекрасну природу Карпат, дружню атмосферу спілкування, нові цікаві презентації і мовний досвід, розширила коло знайомих і друзів і допомогла покращити рівень володіння французькою мовою.

Крім того, в ході заняття лектор розповів про історичні основи формування французької мови, її зв’язок з англійською мовою на прикладі різних усталених мовних конструкцій і фразеологізмів. Також студентам запропонували виконати і практичні завдання - вони співали пісні на французькій мові, удосконалюючи навички правильної французької вимови.

На думку викладачів і керівництва факультету, зокрема декана Галини Морошкіної та завідувача кафедри романської філології і перекладу Ірини Шаргай, така співпраця з організацією «Французька без кордонів» є вкрай важливою для підвищення рівня мовної практики студентів, адже у Запорізькому національному університеті великого значення надають розвитку міжнародних зв’язків, а також підвищенню мовних компетентностей студентів.

 

Олена Переверзєва

 

 

 

Схожі новини