Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко – переможець Чемпіонату України з олімпійського тхеквандо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко – переможець Чемпіонату України з олімпійського тхеквандо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко – переможець Чемпіонату України з олімпійського тхеквандо
27.03.2019 17:21 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

Із 19 по 24 березня в м. Харьків пройшов Чемпіонат України з олімпійського тхеквандо (ВТ) у якому взяли участь понад 800 учасників. Запорізький національний університет представляв студент 2 курсу юридичного факультету Тарас Мальченко.

У рамках чемпіонату спортсмен ЗНУ провів два поєдинки. У першому він здобув перемогу над спортсменом із Одеси з рахунком 22:0, а у фіналі Тарас переміг представника Харьківської області із рахунком 21:24.

Ставши першим у віковій категорії «дорослі», Тарас Мальченко пройшов відбір на Чемпіонат світу в місті Манчестер (Англія), який проходитиме 14-19 травня.

Тарас висловлює щиру подяку декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць і всім викладачам факультету, котрі підтримують його й допомагають в побудові спортивної кар’єри.

Своєю чергою, викладачі та студенти юридичного факультету вітають Тараса Мальченка із черговим вагомим спортивним досягненням і бажають йому подальших перемог!

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини