Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ Анатолій Орлов став Заслуженим тренером України

Викладач ЗНУ Анатолій Орлов став Заслуженим тренером України

28.03.2019 16:03 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання важка атлетика заслужений тренер України

У Запоріжжі поповнення в лавах Заслужених тренерів України – відповідним наказом Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, звання Заслуженого тренера України присвоєно викладачу факультету фізичного виховання Запорізького національного університету, першому заступнику голови Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, старшому викладачу КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» Запорізької обласної ради Анатолію Анатолійовичу Орлову!

Колектив Запорізького національного університету щиро вітає шанованого наставника молоді з цим високим і беззаперечно заслуженим званням! Адже з приходом Анатолія Анатолійовича важка атлетика у регіоні помітно розквітає. Тож переконані, що це лише початок великого і прекрасного шляху! Сил, здоров’я і успіхів у втіленні всіх ваших грандіозних планів!

Варто відзначити, що ЗНУ завдячує численними перемогами важкоатлетів вишу саме активній підтримці Анатолія Орлова. Його вихованці – це вже відомі молоді спортсмени університету: Дмитро Вороновський, Тарас Гришин, Кирило Пирогов, Олег Ганзенко, Костянтин Рева, Анастасія Манєвська, Валерія Гуцуляк та інші.

Факультет фізичного виховання