Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час четвертого дня «Студентської весни» герої серіалів шукали любов та багатство

Під час четвертого дня «Студентської весни» герої серіалів шукали любов та багатство

Під час четвертого дня «Студентської весни» герої серіалів шукали любов та багатство
03.04.2019 10:55 Все Головні новини Факультети Історичний факультет юридичний факультет Інженерний інститут конкурс «Студентська весна-2019»

Четвертого конкурсного дня яскравого талант-шоу між собою змагалися представники команд історичного та юридичного факультетів, а також – Інженерного інституту ЗНУ. Вони вразили членів шановного журі конкурсу, яке, до речі, й цього дня виступало у своєму незмінному складі, та глядачів екзотичними серіалами й подорожами до Індії, Бразилії та південно-українського портового міста, перехрестя культур та народів – Одеси.

Розкриваючи актуальну для цьогорічного конкурсу тематику «Міста і країни», студенти історичного факультету презентували стародавню країну контрастів та екзотичних тварин, місце мрій і романтики – Індію. Вони розіграли на сцені дійство у стилі індійської мелодрами, оповідаючи класичну історію про закоханих, яким заважають поєднатися батьки. На тлі заплутаного сюжету про кохання бідного індійського студента Раджеша і багатої нареченої Чандракарти, викрадення її злочинцем Джаганатом, розлучення братів-немовлят, якими виявилися обидва головні герої, розвертається ще один лейтмотив – демонстрація талантів учасників команди. Це – і костюмована хореографія у стилі Боллівуда, і пісні про кохання під гітару, християнський реп у виконанні неперевершеного Емануеля Ада Осайлі (спеціальність «Міжнародні відносини»), і свято фарб Холі. Майстерно підібраний реквізит і костюми, чудова акторська гра й витівки хитромудрого Джаганата не залишили байдужими ані глядачів, ані представників конкурсного журі. Натомість обох акторів, що виконували ролі розлучених братів – відзначили квитками на молодіжну party-програму.

Формат латино-американського карнавалу, футбольної ліги та безкінечно заплутаного бразильського серіалу обрали для свого виступу під назвою «Carnival party. Зворотній бік карнавалу» студенти юридичного факультету. Яскраві костюми, ритми запальної румби протягом усього сюжетного дійства супроводжували пристрасті героїв серіалу. Місто контрастів – Ріо-де-Жанейро, багатий Педро й бідний Хуан, закохані й авантюристи, і, звичайно, плутанина із родинними відносинами, різноманітні інтриги. А ще – чудова хореографія, виступи вокалістів команди, гострі жарти тощо. Врешті-решт, плутанина завершується, правда торжествує й усі – щасливі. Глядачі нагородили виступ юристів гучними оплесками, а журі відзначило якісну хореографію та гру акторів.

Не менше задоволення присутні в залі цього вечора отримали від виступу команди Інженерного інституту ЗНУ. Адже їх розважали насамкінець конкурсного вечора улюблені відомі персонажі: Остап Бендер, який шукав заховані скарби в Одесі, чудернацькі тьотя Роза та її син Яша, задиркуваті матроси та місцева шпана тощо. Усі вони демонстрували свої таланти – численні пісенні виступи солістів, дуетів і тріо, хореографічні композиції у супроводі відомих пісень про Костю-моряка, «Ах Одесса» та інших. Маленькі мініатюри за участю самого Бендера та інших цікавих персонажів, які розгорталися на фоні таких колоритних місць, як Набережна, одеський порт, Потьомкінські сходи, вулиця Дерибасівська, пляж Ланжерон тощо, котрі найкращим чином презентували тематику портового міста.  

Окрім сюжетного дійства на сцені, окрасою вечора став інтерактив у залі, організований дотепною ведучою Любов’ю Науменко та учасниками команд, які жартували з представниками журі. Приємні враження цього дня продовжив і конкурс імпровізації та вболівальників, які підтримували свої творчі колективи.

Нагадаємо, що гала-концерт конкурсу «Студентська весна 2019» відбудеться 17 квітня.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини