Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели аналітичні семінари для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів на ЗНО з математики та фізики

У ЗНУ провели аналітичні семінари для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів на ЗНО з математики та фізики

У ЗНУ провели аналітичні семінари для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів на ЗНО з математики та фізики
08.04.2019 08:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування РОНІК відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування семінар співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність пробне ЗНО

У рамках діяльності Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу ЗНУ (РОНІК) триває серія аналітичних семінарів із аналізу типових помилок абітурієнтів на ЗНО. Ці тренінги походять за сприяння співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом його начальника Галини Микитів.

25 березня математичний факультет провів захід для вчителів фізики (до аналітики долучився 31 вчитель закладів середньої освіти Запоріжжя), а 03 квітня типові помилки абітурієнтів під час підготовки до ЗНО аналізували спільно із запорізькими вчителями математики (аналітичний семінар відвідало 30 освітян).

Модератором обох заходів виступив заст. декана із профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман. А спікерами семінару з математики стали: завідувач кафедри загальної математики, доцент Ігор Зіновєєв, доцент кафедри фундаментальної математики Михайло Клименко, а з фізики – методист Науково-методичного центру департаменту освіти і науки ЗМР Павло Долгорукий.

Геннадій Циммерман відзначив, що серед учасників семінарів, небайдужих освітян, які виявили бажання зануритися у проблематику стратегій підготовки абітурієнтів до ЗНО, пізнав багато колишніх студентів факультету, що свідчить про міцну професійну фізико-математичну спільноту ЗНУ.

Математика – одна із найзатребуваніших дисциплін ЗНО, про що свідчать абітурієнтські запити. Наприклад, викладачами математичного факультету було перевірено 988 бланків відповідей абітурієнтів на пробне тестування з математики. Узагальнена оцінка підготовки з математики, продемонстрована на пробному тестуванні абітурієнтів 2019 – «задовільно».

Результати пробного тестування підтвердили, що у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтам необхідно особливу увагу приділити підготовці з математики за такими розділами: функції та їх властивості; комбінаторика; стереометрія; тригонометрія; нерівності.

Знайомлячи учасників семінару із аналізом результатів пробних сесій ЗНО з математики, Михайло Клименко зауважив, що більшість виконували завдання помірної складності: завдання на обчислення, рівняння, оминаючи блоки вищої складності, що, безперечно, вплинуло на загальний бал при оцінюванні.

Організатори заходу висловлюють сподівання, що змістовна аналітична інфографіка, репрезентована викладачами факультету, моніторинг тенденційних помилок сприятиме фаховій освітянській громаді міста в якісній підготовці абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного тестування з фізики та математики.

 

Вікторія Ковпак,

координатор РОНІКу

 

Схожі новини