Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЕПК провели екскурсію до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Для студентів ЕПК провели екскурсію до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Для студентів ЕПК провели екскурсію до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»
09.04.2019 09:43 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж декада популяризації туризму та природничих дисциплін екскурсія

Днями студенти 1 курсу спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ в рамках Декади популяризації і розширення світогляду та компетенцій обраної спеціальності відвідали Міжнародний аеропорт «Запоріжжя». Екскурсію для студентів організували викладачі коледжу Лариса Ніколаєва та Анна Бєлоус.

Заступник директора з комерційних питань Олексій Дубревський ознайомив студентів із роботою всіх служб аеропорту та перспективами розвитку. Із 2017 року почалося будівництво нового терміналу. Його площа становитиме 12 545 м2, пропускна здатність має складати 400 пасажирів на годину. Станом на кінець 2018 року цілком зведений каркас терміналу та завершені роботи з настилу покрівлі, підходять до кінця роботи з монтажу скляних панелей.

Крім того, студенти дізналися, що аеропорт здатен забезпечувати зліт та посадку всіх типів суден, зокрема таких як  Airbus A320, Boeing 737, Boeing 757, Airbus A321, а також  Boeing 767, Airbus A330, Ан-124. В аеропорту працює електрона система реєстрації пасажирів та багажу. Використовується програмне забезпечення CREWS CUPPS від одного з провідних операторів інформаційних і телекомунікаційних рішень для авіа індустрії RESA.

Учасники заходу отримали змістовну й корисну інформацію про особливості роботи підприємства, умови та оплату праці, соціальний пакет, а також про перспективи кар’єрного зростання.

 

Економіко-правничий коледж

 

 

 

Схожі новини