Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Видовищне шоу «Miss University-2019» розгорнулося на сцені ЗНУ

Видовищне шоу «Miss University-2019» розгорнулося на сцені ЗНУ

Видовищне шоу «Miss University-2019» розгорнулося на сцені ЗНУ
16.04.2019 11:53 Все Головні новини Факультети центр культури ЗНУ «Miss University-2019» конкурс

Минулого тижня в ЗНУ відбувся перший етап щорічного шоу краси, грації і таланту «Miss University - 2019», яке проводить центр культури ЗНУ. Цього разу у ньому взяли участь найбільша кількість учасниць. Наразі 24 красуні змагаються за головний титул конкурсу та звання «Міс талант Університету».

Нагадаємо, що позаду в його учасниць був кастинговий відбір, де вони  стали кращими серед 80 дівчат – студенток різних факультетів і коледжів Запорізького національного університету та інших вишів Запоріжжя. Аби представити вимогливому журі свої здібності, учасниці кастингу працювали з постановником дефіле конкурсу, хореографами та фотографом, результати демонстрували на сцені. А також відповідали на креативні запитання представників конкурсного журі, брали участь у благодійності, відвідуючи вихованців Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №7 та православного дитячого будинку «Надія», тощо.

Цього разу до складу конкурсного журі увійшли: головний ідеолог цього масштабного заходу, голова журі – директор центру культури ЗНУ Юлія Янько; призер і чемпіон багатьох молодіжних заходів, талановитий організатор і актор Антон Назаренко; керівник «Dance Studio Freedom», театральний хореограф-постановник Яна Алекс; фахівець з фото- і відеозйомки, заступник директора центру культури ЗНУ Антон Осадчук; постановник дефіле Аліна Черкасова та переможниця конкурсу «Miss University-2018», студентка факультету журналістики Валерія Будило.  

Свою вишуканість, красу й грацію учасниці цьогорічного конкурсу демонстрували під час дефіле. Після чого взяли участь у творчому змаганні, презентуючи кожна свої унікальні таланти на сцені або у відеороликах.

Під час конкурсу талантів дівчата  представили яскраві сценічні образи, творчі групи, які супроводжували виступи учасниць конкурсу, сценічні постановки та демонстрації досягнень учасниць. Їхні виступи просто вражали і не тільки емоційно, а й рівнем свого професіоналізму. Присутні у залі мали змогу побачити й оцінити пісенні композиції різними мовами в супроводі хореографічних колективів, або виконані особисто під гітару чи разом із акомпаніатором, танцювальні номери – моно, дуети або разом із групою дансерів, жартівливі дотепні монологи та ліричні театральні мініатюри, художню творчість та її поетичне осмислення, відеопрезентації творчого процесу, зокрема у галузі модельного бізнесу, спортивної майстерності тощо.

Особливе визнання публіки та журі здобули виступи Валерії Адександровської (факультет журналістики) разом із її творчим колективом, східний танок Дар’ї Радіонової (економічний факультет), гумористичний стендап Маргарити Закревської (ФСУ), відеопрезентація стрибків у воду Дар’ї Яковенко (ФІФ), лірично-хореографічна композиція Діани Горєвої – «Із коханими не розставайтесь», різножанрове пісенне попурі з переодяганням Єлизавети Педак (СПП), поетично-драматичне шоу «Спомини дитинства» Вікторії Приходько (факультет журналістики), драматургія Юлії Прилуцької (СПП) «Я не можу розминутися з людиною» (за мотивами М. Коцюбинського «Intermezzo») та інші. А от дует Світлани Янцевої з її партнером (Металургійний коледж ЗНУ) з їхньою ліричною хореографією «Повертайся живим» був запрошений на біс. Не менш вдалим, видовищним і доволі незвичайним явищем на сцені ЗНУ став виступ вправного бармена – Валерії Потєхи (ФІФ), яка вразила присутніх у залі своїм мистецтвом жонглера, а потім пригостила кольоровими напоями представників журі.

Натомість публіка, організатори та члени журі дякували учасницям за представлене на сцені видовищне шоу, емоційні виступи. Антон Осадчук вручив їм та представникам конкурсної комісії грамоти й подяки.

Варто відзначити й злагоджену роботу представників команд учасниць, які допомагали організовувати демонстрації, підносили реквізит, здійснювали фото- й відеозйомку, а також виступи партнерів та творчих хореографічних колективів. Фотосупровід конкурсу забезпечувала Єлизавета Самсонова, відеоролики створював Ілля Гордєєв. Своїх конкурсанток завітали підтримати й студенти та викладачі факультетів і вишів, які ті представляли, а також рідні та друзі.

У рамках проведення фінального етапу конкурсу усіх охочих запрошують на відкриту генеральну репетицію виступів учасниць «Miss University-2019», яка відбудеться 23 квітня о 18.00 на великій площі між навчальними корпусами №№ 2 та 6. Тут відбудуться креативні конкурси, а їх переможці отримають цінні призи. Фінал конкурсу проходитиме 15 травня у БК «Орбіта».

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини