Доцент Олена Тупахіна презентувала досвід реалізації проектів Erasmus+ у ЗНУ на регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей»
Нещодавно учасниця проекту EUROPROC, доцент Олена Тупахіна взяла участь у регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей». Під час наукового зібрання вона презентувала досвід реалізації проектів Erasmus+ у Запорізькому національному університеті.
Конференція надала освітянській спільності чудову можливість для продуктивного діалогу із представниками бізнесу й громадського суспільства міста та області щодо вироблення спільного плану дій з реалізації проєвропейських ініціатив. Її організатори – представники Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки «Фонд підтримки реформ в Україні» та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) у рамках проекту «Підвищення обізнано
сті про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС» та Проекту ЄС Association4U.
Розповідаючи про міжнародні проекти ЗНУ, фінансовані Європейською комісією, Олена Тупахіна зробила особливий наголос на важливості навчального курсу «Основи європейської проектної культури». Його завдання – формування нової генерації українських фахівців, здатних ефективно розробляти і впроваджувати як локальні, так і великі міжнародні проекти.
Із необхідністю впровадження інституційного підходу до розвитку проектної діяльності погодилися усі учасники конференції, зокрема й Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції пані Іванна Клімпуш-Цинцадзе. Вона в заключній промові порекомендувала голові обласної державної адміністрації звернути особливу увагу на випускників курсу EUROPROC як на потенційних працівників сфери державного управління.
Детальніше про захід – на Урядовому порталі за покликанням: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/yevropejska-integraciya-daye-shans-ukrayinskim-tovaram-otrimati-znak-yakosti-yakij-vidkriye-shlyah-do-inshih-svitovih-rinkiv-ivanna-klimpush-cincadze-u-zaporizhzhi
та сторінки фейсбуці Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO/
Стрім виступу Олени Тупахіної за покликанням: https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-29/10000000_159766791710046_7283409172665041283_n.mp4?_nc_cat=102&efg=eyJybHIiOjEwMjksInJsYSI6NDA5NiwidmVuY29kZV90YWciOiJzZCJ9&rl=1029&vabr=572&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3cd45b979f9fa11017ed4bbacc93dc3c&oe=5CB6F343

