Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики студенти представили доповіді про власні наукові досягнення

На факультеті журналістики студенти представили доповіді про власні наукові досягнення

На факультеті журналістики студенти представили доповіді про власні наукові досягнення
18.04.2019 09:55 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики конференція «Молода наука-2019» секція «Журналістика» студентська наука

На факультеті журналістики відбулося засідання з нагоди XII університетської науково-практичної конференції студентів аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019».

Засідання секції почалося з привітань заступника декана з наукової роботи Людмили Чернявської та голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Владислава Білоконя. У науковому заході взяли учать 39 студентів факультету журналістики та 4 студента Економічно-правничого коледжу ЗНУ.

Спектр питань, порушених на конференції, був різноманітним: від якості електронних ЗМІ до YouTube-блогів та PR-агенцій міста. Варто відзначити, що цього року в конференції брали участь першокурсники.  Для них це був дебют в науковій галузі. Молодші курси з цікавістю слухали старшокурсників, які мають уже власний бізнес та висвітлювали спостереження  з цієї теми у своїх доповідях.

Усі учасники відзначили важливість подібних заходів для саморозвитку та мотивації.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини