
На факультеті журналістики відбулося засідання з нагоди XII університетської науково-практичної конференції студентів аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019».
Засідання секції почалося з привітань заступника декана з наукової роботи Людмили Чернявської та голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Владислава Білоконя. У науковому заході взяли учать 39 студентів факультету журналістики та 4 студента Економічно-правничого коледжу ЗНУ.
Спектр питань, порушених на конференції, був різноманітним: від якості електронних ЗМІ до YouTube-блогів та PR-агенцій міста. Варто відзначити, що цього року в конференції брали участь першокурсники. Для них це був дебют в науковій галузі. Молодші курси з цікавістю слухали старшокурсників, які мають уже власний бізнес та висвітлювали спостереження з цієї теми у своїх доповідях.
Усі учасники відзначили важливість подібних заходів для саморозвитку та мотивації.
Факультет журналістики