Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Катерина Чудіна – переможниця фестивалю «Ти будеш жити вічно, Україно»

Студентка ЕПК Катерина Чудіна – переможниця фестивалю «Ти будеш жити вічно, Україно»

Студентка ЕПК Катерина Чудіна – переможниця фестивалю «Ти будеш жити вічно, Україно»
26.04.2019 08:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж культурно-масова робота фестиваль патріотичне виховання перемога

Двадцять четвертого квітня Департамент освіти і науки ЗОДА провів обласний фестиваль української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно» серед студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної освіти на базі Запорізького обласного центру молоді. На заході виступили й талановиті представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Під час урочистого відкриття йшлося про те, що любов до Батьківщини, до рідного краю немислима без любові до рідної пісні. Пісня живе духом свого часу, несе в собі його образ, його тривоги і радощі. Вона невіддільна від дум, від боротьби за мир і спокій на землі, від турботи про хліб, про достаток у кожному домі. Українська пісня – це пам’ять людська, вона завжди жила в народі, щоб сьогодні, у час національного відродження, зазвучати на повний голос, попри всі перепони і пробудити почуття патріотизму і національної гордості. Саме зараз треба відверто заявити про любов народу до рідної землі, Батьківщини.

Економіко-правничий коледж на фестивалі представляли Катерина Чудіна, Антоніна Гарькава, Дар'я Боганова, Єлизавета Осіпова, Діана Перлик, Ольга Сальнікова.

За підсумками конкурсу у номінації "Українська сучасна естрадна пісня" Катерина Чудіна, студентка 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт», посіла 3 місце.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає Катерину Чудіну з перемогою та бажає їй подальших успіхів у навчанні та творчості!

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини