Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету зустрілися зі співробітниками Представництва ЄС в Україні

Студенти історичного факультету зустрілися зі співробітниками Представництва ЄС в Україні

Студенти історичного факультету зустрілися зі співробітниками Представництва ЄС в Україні
26.04.2019 13:05 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет міжнародна діяльність зустріч

23 квітня, за ініціативою експерта команди Team Europe Представництва ЄС в Україні з питань молодіжної мобільності Дениса Демидова, на історичний факультет ЗНУ завітали радник з питань преси та інформації представництва Європейського Союзу Вікторія Давидова та експерт Team Europe з гендерних питань Оксана Дроздовська. Вони провели зустріч з молоддю ЗНУ.

Головною темою для спілкування зі студентами спеціальності «міжнародні відносини» стали можливості для українців стажування та роботи в європейських дипломатичних інституціях, розташованих у нашій країні.

На зустрічі також були присутні викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Оксана Казакова й Олександр Давлєтов.

Розмова відбувалася в неформальній та максимально комфортній для аудиторії атмосфері. Студенти дізналися про особливості міжнародної роботи у галузі ділової комунікації. Відповідаючи на численні запитання аудиторії, пані Вікторія залюбки ділилася власним досвідом.

 Крім того, під час зустрічі активно обговорювалась тема молодіжних освітніх проектів та інформаційного майбутнього Запоріжжя.

 

Історичний факультет

 

Схожі новини