Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Башлій Сергій Вікторович

Башлій Сергій Вікторович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра електротехніки та енергоефективності

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Тепломасообмінні процеси в енергетичних установках
  • Маркетинг та ціноутворення на ринках енергії
  • Економіко-екологічні аспекти енерговикористання
  • Основи наукових досліджень та оптимізаційні задачі

Розклад консультацій

Біографія

У 1982 році поступив до Запорізького індустріального інституту (ЗІІ). В 1987 році, після закінчення з відзнакою ЗІІ за спеціальністю «інженер-теплоенергетик», зарахований на посаду асистента кафедри автоматизації металургійних процесів ЗІІ. У 1994 році в Дніпропетровській Національній металургійній академії України захистив кандидатську дисертацію на тему: «Дослідження та вдосконалення камерної рециркуляційної печі». У 1995 році отримав вчене звання доцента кафедри автоматизації технологічних процесів Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). З 2000 по 2010 роки працював на посаді завідувача кафедрою інженерної графіки та нарисної геометрії ЗДІА, а з 2010 по 2018 роки – доцента кафедри металургії ЗДІА. У 2018 році очолював кафедру електротехніки та енергоефективності, а з вересня 2019 року і по теперішній час працює на посаді доцента цієї ж кафедри.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: струменевий рух рідини та газів в печах і пальникових пристроях; вдосконалення і впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій в металургійній галузі; дослідження та розробка енергоефективних заходів в технологічному процесі.

Автор більш ніж 80 наукових праць, з них 5 патентів, 1 монографія, 15 навчально-методичних посібників, наукові статті в фахових періодичних виданнях, тези доповідей на науково-практичних конференціях. Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, очолює студентський науковий гурток, в рамках якого кожен рік публікуються тези доповідей та статті в наукових журналах, захищаються курсові, дипломні бакалаврські та магістерські роботи.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Башлій Сергій Вікторович