Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Башлій Сергій Вікторович

Башлій Сергій Вікторович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем

Кандидат технічних наук, доцент

Контакти

Розклад консультацій

Розклад консультацій

вівторок, 12:45-14:30

ідентифікатор Zoom: 9370971054

пароль: 123456

Аудиторія: ауд. №410, корпус №10

Дисципліни

  • Вимірювання неелектричних величин електричними методами
  • Новітні технології в електроенергетиці, електротехниці та електромеханиці
  • Організація взаємодії елементів енергетичних процесів
  • Вступ до спеціальності
  • Високотемпературні теплотехнологічні процеси і установки
  • Атомні енергетичні установки
  • Використання вторинних енергоресурсів
  • Енергетична ефективність будівель

 

Біографія

У 1982 році поступив до Запорізького індустріального інституту (ЗІІ). В 1987 році, після закінчення з відзнакою ЗІІ за спеціальністю «інженер-теплоенергетик», зарахований на посаду асистента кафедри автоматизації металургійних процесів ЗІІ. У 1994 році в Дніпропетровській Національній металургійній академії України захистив кандидатську дисертацію на тему: «Дослідження та вдосконалення камерної рециркуляційної печі». У 1995 році отримав вчене звання доцента кафедри автоматизації технологічних процесів Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). З 2000 по 2010 роки працював на посаді завідувача кафедрою інженерної графіки та нарисної геометрії ЗДІА, а з 2010 по 2018 роки – доцента кафедри металургії ЗДІА. У 2018 році очолював кафедру електротехніки та енергоефективності, а з вересня 2019 року і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: моделювання та оптимізація енергетичних комплексів; струменевий рух рідини та газів в печах і пальникових пристроях; вдосконалення і впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій в енергетичній галузі; дослідження та розробка енергоефективних заходів в технологічному процесі.

Автор більш ніж 80 наукових праць, з них 5 патентів, 1 монографія, 15 навчально-методичних посібників, наукові статті в фахових періодичних виданнях, тези доповідей на науково-практичних конференціях. Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, очолює студентський науковий гурток, в рамках якого кожен рік публікуються тези доповідей та статті в наукових журналах, захищаються курсові, дипломні бакалаврські та магістерські роботи.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Башлій Сергій Вікторович