Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась новорічна зустріч ректора з відмінниками

У ЗНУ відбулась новорічна зустріч ректора з відмінниками

25.12.2008 11:01 Студентська рада Студентський центр культури Відділ виховної роботи Профспілковий комітет Бал відмінників

Захід такого оригінального формату у нашому університеті проводиться вперше. Але організатори: студентська рада, відділ виховної роботи та студцентр культури, профком запевняють, що дійство стане доброю традицією. Щодо так би мовити, цьогорічної «проби», то відбувалася вона 23 грудня у диско-клубі «Тетянин день».

Слід зазначити, що головною метою заходу було не тільки привітати найкращих студентів ЗНУ з наступаючими святами, а й надати їм можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з ректором. До речі, Сергій Михайлович, якому належить ініціатива проведення даного заходу, прийшов на свято у прекрасному настрої, який увесь вечір дарував оточуючим. Саме це спонукало студентів бути більш щирими, адже на початку всі вони дуже хвилювалися та були налаштовані на офіціоз.
Яскравою та різноманітною була й концертна програма, яку підготували співробітники студцентру культури. Під чарівну пісню групи ABBA «Happy new year» на сцені з‘явився Дід Мороз. Вітаючи усіх зі святами, він побажав побільше щастя, успіхів та великого кохання. А ще наголосив на тому, що прийшов на свято без свого чарівного мішка тільки тому, що має так багато подарунків для гостей, що вони просто у нього не вмістилися. І першим таким подарунком став чудовий вальс у виконанні учасників Ансамблю бального танцю «Грація».
Привітала спудеїв і голова студентської ради університету Інна Деревинська. У своїй промові вона зазначила: «Сьогодні в цьому залі зібралися найкращі з найкращих. Ті, хто протягом навчання досягли найвищих успіхів не тільки у здобутку знань, але й в суспільному житті факультету та університету. Від імені студентської ради, я вітаю Вас з наступаючим Новим роком. Я бажаю, щоб ці Новорічні зустрічі стали традиційними і щоб з кожним роком почесних відмінників ставало все більше і більше». Звернулася Інна і до ректора. Вона подякувала йому за постійну підтримку всіх починань студентського самоврядування, а також передала символічну «чарівну паличку», яка має виконувати усі бажання.
Сергій Михайлович, у свою чергу, підкреслив, що йому надзвичайно приємно вітати із наступаючими святами почесних відмінників і що він завжди отримує моральне задоволення від спілкування зі студентами: «Керівництво університету і я особисто глибоко переконані, що обов’язково необхідно підтримувати саме найкращих студентів, адже від вас залежить майбутнє нашої держави. Завдяки вашим талантам розвиватиметься наш навчальний заклад, наше прекрасне місто, Україна. І як колишній студент-відмінник я скажу вам відверто, що мені надзвичайно приємно спілкуватися з вами, адже ми близькі по духу і ми всі однодумці. Хочу побажати кожному з вас, щоб роки навчання у Запорізькому найкращому університеті стали для вас не тільки роками відмінних оцінок у залікових книжках, а й роками радості, щастя та зросту».
Від імені усіх студентів звернулася до ректора голова студентської ради факультету СПП Ілона Андрєєва. Вона зазначила, що для усіх відмінників є великою честю перебувати на цьому святі і ще раз подякувала ректору за його підтримку студентства та за той приклад, який він їм подає.
Слід зазначити, що радісну атмосферу заходу забезпечували і концертні номери, підготовані найкращими артистами нашого університету. Так, усіх присутніх своїми чудовими піснями радували Ганна Носенко та Сурен Маркарян. Надзвичайну грацію демонстрували танцівники ансамблю «Грація». Із запальним східним танком виступила Катерина Щуренко. Дивували пластичністю Марина Денисенко та Андрій Крупкін.
Цікавою родзинкою стало колективне фото на пам’ять, після якого ректор виявив бажання сфотографуватися із кожним відмінником окремо. Така фотосесія стала ще одним приємним подарунком для спудеїв, адже тепер кожен із них може похвастати ексклюзивною фотографією із Сергієм Михайловичем. Студентів так надихнуло спілкування із ректором, що після фотографування вони ще вирішили взяти у нього автографи, які він залишав на ювілейній книзі ЗНУ.
Завершилося дійство веселою дискотекою та конкурсами.

Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини