Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до модернізації освітніх програм з журналістики за проектом DESTIN Erasmus+

ЗНУ долучився до модернізації освітніх програм з журналістики за проектом DESTIN Erasmus+

ЗНУ долучився до модернізації освітніх програм з журналістики за проектом DESTIN Erasmus+
20.05.2019 11:10 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики DESTIN проектна діяльність міжнародна діяльність освітній процес

Із 13 по 17 травня представники факультету журналістики ЗНУ взяли участь у масштабній конференції проекту DESTIN програми Європейського Союзу Erasmus+. Протягом п’яти днів у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка учасники консорціуму з 20 університетів-партнерів України і Європи (Великобританії, Австрії, Ірландії, Польщі і Швеції) обговорювали ключові моменти реалізації проекту. Декан факультету журналістики Віктор Костюк, завідувач кафедри журналістики Юлія Любченко і заступник декана з міжнародної діяльності Катерина Сіріньок-Долгарьова долучилися до дискусії.

Протягом проекту будуть оновлені освітні програми, навчальні плани і зміст дисциплін бакалаврату та магістратури з журналістики. Для реалізації цієї мети до проекту залучено європейських експертів, які провели тренінги для українських партнерів щодо опису програм, критеріїв оцінювання і результатів навчання. Варто відзначити, що європейські вимоги і стандарти суттєво відрізняються від українських, тому є інноваційними для вітчизняних вишів. Зокрема, європейські колеги пояснили, що таке модульні дискриптори і співвідношення компонентів у стриктурі дисциплін: програмних цілей, результатів навчання і студентоцентрованих підходів до викладання. Запуск оновлених програм планується у вересні 2020 року.

Декан факультету журналістики: Віктор Костюк так прокоментував участь ЗНУ у цій програмі: «Перед нами стоїть дуже важливе завдання – вчасно і ефективно виконувати план реалізації проекту. Найближчим часом факультет журналістики активно працюватиме над оновленням програм у відповідності до європейських критеріїв і індикаторів якості освіти. Ми проведемо тренінги для наших викладачів, опитаємо студентів, випускників і роботодавців, щоб з’ясувати їхні потреби щодо освітніх послуг».

Нагадаємо, що проект DESTIN Erasmus+ KA2 («Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм») націлено на системні зміни української журналістської освіти. Координатором проекту є Університет Бат Спа (Великобританія). Проект триватиме до 2021 року.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини