Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 150 абітурієнтів складали ЗНО з англійської мови на базі ЗНУ

Близько 150 абітурієнтів складали ЗНО з англійської мови на базі ЗНУ

Близько 150 абітурієнтів складали ЗНО з англійської мови на базі ЗНУ
29.05.2019 11:35 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет іноземної філології ЗНО з іноземної мови вступ-2019

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Двадцять восьмого травня вступники складали ЗНО з англійської мови. Запорізький національний університет традиційно став пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Цього дня до нього завітали 147 випускників закладів середньої освіти м. Запоріжжя.

Відповідальною за пункт проведення ЗНО була начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Під час проведення заходу задіяли 10 приміщень із аудиторного фонду навчального корпусу №2. Тож, відповідно, проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечували 10 старших інструкторів (викладачів і співробітників ЗНУ) і 10 інструкторів (вчителі шкіл Запоріжжя), а також 4 чергових. Уповноваженою особою від Українського центру оцінювання якості освіти цього разу була Анастасія Шумада.

До речі, Анастасія Сергіївна відзначила злагоджену та чітку роботу всіх співробітників ЗНУ, задіяних у проведенні ЗНО. Окремо вона подякувала представникам служби охорони університету за організаційну роботу із забезпечення громадського порядку під час зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, що ЗНО з іноземної (англійської) мови тривало 150 хвилин. Із них 30 відведено на проведення процедури аудіювання. Представники факультету іноземної філології надали всі необхідні засоби для технічного забезпечення його проведення, адже на сьогодні ФІФ має сучасну матеріально-технічну базу. Вони звернули увагу на технічне налагодження приладів, відпрацювання гучності звучання тощо. Старші інструктори напередодні проведення ЗНО пройшли необхідний інструктаж щодо перебігу цієї частини зовнішнього незалежного оцінювання.

У результаті ЗНО пройшло без технічних збоїв та з цілковитим дотриманням усіх особливостей процедури його проведення. Усі його учасники засвідчили своїми підписами в протоколах забезпечення належних умов і наявність необхідного технічного супроводу для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідальна за пункт проведення ЗНО Галина Микитів відзначила, що абітурієнти з усією відповідальністю поставилися до проходження тестування й аудіювання. Вони уважно вислухали інструктаж, проведений перед початком роботи інструкторами, й дотримувалися всіх висунутих вимог. Крім того, майбутні вступники прагли раціонально розподілити час, відведений на виконання роботи, і встигнути перевірити свої відповіді.

Також Галина Володимирівна відзначає, що всі охочі, які не отримали зошити із тестовими завданнями, які під час ЗНО використовуються як чернетки, 28 травня, можуть забрати їх зараз, завітавши до начального корпусу №2, ауд. 204, 209.

Нагадуємо, що вже 30 травня на базі Запорізького національного університету відбудеться чергове ЗНО – цього разу із фізики.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини