Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов запрошує абітурієнтів на навчання до Запорізького національного університету

Ректор ЗНУ Микола Фролов запрошує абітурієнтів на навчання до Запорізького національного університету

Ректор ЗНУ Микола Фролов запрошує абітурієнтів на навчання  до Запорізького національного університету
31.05.2019 16:05 Все Головні новини Вступна кампанія ЗНУ кадровий потенціал

Вступна кампанія майже стартувала, адже для багатьох школярів уже прозвучав останній шкільний дзвоник. Тож перед ними – важкий дорослий вибір закладу вищої освіти, де вони продовжать своє навчання. Микола Олександрович запевнив абітурієнтів, що їх радо чекають в Запорізькому національному університеті – провідному ЗВО Півдня України.

Ректор підкреслює, що ЗНУ сьогодні знаходиться в стадії розвитку. «Ми підтверджуємо це кожен день, кожного року – своїми справами. Не наш стиль – говорити, декларувати й потім не підтверджувати свої слова справами. ЗНУ має вагомі досягнення на всеукраїнському рівні й пишаємося досягненнями 18 факультетів і 4 коледжів. Ми маємо могутній кадровий потенціал. Після початку роботи в складі ЗНУ Інженерного інститут у нас працює 124 доктора наук, професора і 534 кандидати наук, доцента. І чимало ЗВО України мали б за щастя досягти таких показників серйозного кадрового потенціалу, який щоденно примножує наші досягнення. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб розвивати матеріальну базу нашого університету. І та динаміка, яку сьогодні демонструє ЗВО, підтверджує наші прагнення досягти рівня сучасного регіонального європейського закладу вищої освіти, - підкреслив Микола Олександрович.

 

Тож залиш невпевненість у минулому – обирай Запорізький національний університет!

Схожі новини