Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Задля складання ЗНО з фізики до Запорізького національного університету завітали 260 вступників

Задля складання ЗНО з фізики до Запорізького національного університету завітали 260 вступників

Задля складання ЗНО з фізики до Запорізького національного університету завітали 260 вступників
03.06.2019 09:37 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНО з фізики вступ-2019

Тридцятого травня на базі Запорізького національного університету відбувся черговий етап цьогорічної основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Цього дня до університету для участі в ЗНО з фізики завітали 260 випускників закладів середньої ланки освіти з м. Запоріжжя й області.

Відповідальна за пункт проведення ЗНО, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, розповідаючи про перебіг тестування, зазначила, що цього разу було задіяно 19 приміщень з аудиторного фонду навчального корпусу № 2. У забезпеченні перебігу ЗНО взяли участь 20 старших інструкторів, 19 інструкторів і 6 чергових. Серед них були як викладачі та співробітники ЗНУ, так і вчителі запорізьких шкіл.

Усі вони мають чималий досвід у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, представники університету щороку задіяні в безкоштовних пробних тренінгах із написання ЗНО, що традиційно проходять у ЗНУ навесні. А також – у тренінгах від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Це дозволяє їм під час основної сесії ЗНО працювати чітко й злагоджено.

Дотримання всіх нюансів процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання та високий організаційний рівень роботи усього персоналу пункту ЗНО відзначила уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Олена Пенькова.

Перед початком виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання всі вступники прослухали інструктаж щодо правил поводження в пункті тестування, особливостей написання ЗНО, заборони мати при собі засобів зчитування, збереження й оброки інформації тощо. Вони дотримувалися всіх висунутих вимог, тож процедура перевірки їхніх знань пройшла чітко й без порушень.

Оскільки на сьогодні всі випускники шкіл уже брали участь в одному-двох ЗНО, вони вже менше хвилювалися й підходили до виконання завдань зосереджено й спокійно. Упродовж 3 годин (180 хвилин), відведених на виконання завдань із фізики, вступники не лише вирішили задачі й дали відповіді на запитання, але й перевірили свої роботи.

Після завершення часу, відведеного на виконання завдань, і формування пакетів із матеріалами для відправлення до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, всі охочі надійшли до пункту, аби отримати зошити із завданнями, які використовувалися як чернетки. Завдяки цим матеріалам, вони самостійно чи за сприяння шкільних учителів зможуть перевірити правильність виконання завдань і підрахувати приблизний бал, отриманий під час складання цього ЗНО. Ті ж, хто з певних причин не зміг зробити це того ж дня, може завітати до навчального корпусу №2, ауд. 204, 209 і отримати свій зошит.

Нагадаємо, що 4 червня на базі ЗНУ відбудеться чергове зовнішнє незалежне оцінювання – з історії України. Воно традиційно користується чималою популярністю серед вступників. Адже сертифікат про складання ЗНО з цього предмета потрібний для вступу до закладів вищої освіти на багато престижних спеціальностей.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини