Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відкритий для співпраці з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків Запоріжжя

ЗНУ відкритий для співпраці  з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків Запоріжжя

Проблеми управління багатоквартирними житловими будинками, впровадження програми підтримки населення щодо енергоефективних заходів, новації законодавства у сфері ЖКГ стають все більш актуальними. Тому 14 червня 2019 року в Інженерному інституті Запорізького національного університету відбувся тематичний семінар «Новації законодавства у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування», який провела громадська спілка «Запорізький ресурсний центр «Круг». В роботі семінару взяли участь члени спілки, представники ОСББ Запоріжжя та зацікавлені мешканці міста.

До участі у семінарі були запрошені проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, депутат Запорізької міської ради Геннадій Васильчук, директор Центру післядипломної освіти Іван Каріка, випускаючий редактор газети «Горожанин» Юлія Канзеба, фахівці комунальних підприємств міста.

Відкриваючи семінар, голова правління ГС «ЗРЦ «Круг» Любов Карпенко привітала учасників і підкреслила, що Інженерний інститут ЗНУ (раніше ЗДІА) вже не вперше гостинно відкриває двері для учасників семінарів і запросила до мікрофону Г.М. Васильчука.

Геннадій Миколайович зазначив, що як депутат Запорізької міської ради він є секретарем постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин. Отже, він постійно має справу з проблемами, які виникають під час діяльності ОСББ. Геннадій Миколайович зазначив, що завжди готовий допомогти у вирішенні нагальних питань і порадив представникам ОСББ брати участь у грантових проектах, таких як «Ми – це місто». Говорячи про реальну можливість для будь-якого ОСББ виграти грант, Г.М. Васильчук зазначив, що у Запорізькому національному університеті існує відділ, висококваліфіковані співробітники якого можуть проконсультувати, як краще представити свій проект. Це відділ проектної діяльності.

До учасників семінару звернувся і директор Центру післядипломної освіти ЗНУ Іван Каріка, який запропонував представникам ОСББ співпрацювати з Запорізьким національнім університетом. Іван Михайлович зазначив, що це дуже вдалий вибір. Незважаючи на те, що сьогодні подібні послуги надають не лише державні установи, але й комерційні, тільки ЗНУ пропонує краще співвідношення витрат (лише оплату викладачів та комунальні послуги) і результатів (заняття проводять високовалификовані викладачі Інженерного інституту з багатим досвідом практичної роботи). Всі бажаючі можуть взяти участь у тренінгах і семінарах, які проводе Центр, та стати справжніми спеціалістами у всіх сферах діяльності ОСББ.

Після виступів офіційних осіб учасники семінару перейшли до обговорення новацій законодавства у сфері житлово-комунального господарства та їх практичного застосування по завершенню якого було підведене підсумки семінару.

Інженерний інститут

Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2647624491933594