Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі прикладної екології та охорони праці відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

На кафедрі прикладної екології та охорони праці відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

На кафедрі прикладної екології та охорони праці відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів
01.07.2019 09:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

Нещодавно на кафедрі прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту Запорізького національного університету відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальностей «Технології захисту навколишнього середовища» та «Цивільна безпека».

Студенти представили на розгляд екзаменаційної комісії кваліфікаційні роботи з пропозиціями щодо вирішення актуальних питань, пов’язаних з аналізом і оцінкою в місті Запоріжжі впливу стічних вод з центральних каналізаційних очисних споруд на екологічну безпеку води у контрольному створі річки Дніпро; екологічної безпеки питної води з водозаборів тощо. Розглядалися утилізація відходів металургійного виробництва з отриманням залізоокисного пігменту. Досліджувався вплив небезпечних факторів на травматизм при підземному видобутку вугілля. Була зроблена розробка заходів з охорони праці в електросталеплавильному виробництві тощо.

Кваліфікаційні роботи бакалаврів кафедри ПЕОП були виконані на достатньо високому рівні з використанням мультимедійних презентацій, які дали можливість студентам повно і детально представити результати своєї роботи. Троє з випускників – Єлизавета Іванова, Євгенія Тарабан та Ірина Тимчук – отримають диплом з відзнакою.

Студентка Ірина Тимчук представила кваліфікаційну роботу бакалавра на тему «Аналіз і оцінка екологічної безпеки питної води з рекреаційних зон Лівобережжя м. Запоріжжя». Під час обговорення виконаної роботи членами екзаменаційної комісії було задано багато питань, на які дівчина дала чіткі, обґрунтовані та доскональні відповіді. І це не випадково, бо студентку по-справжньому захопила обрана для дослідження тематика. Як розповіла її науковий керівник доцент Олена Троїцька, Ірину не можливо було зупинити. Чим більше вона працювала над темою, тим більше коло питань дівчина прагнула дослідити. Результатом такої завзятої праці стала кваліфікаційна робота бакалавра обсягом у 160 сторінок!

Цього року серед випускників, що представили свої роботи на розгляд екзаменаційної комісії, була й студентка, яка вже багато років не просто займається науковою роботою, а стає призером різноманітних конкурсів. Це Євгенія Тарабан. Серед 7 конкурсів, призером яких вона стала за останній навчальний рік, дівчина була нагороджена трьома дипломами І ступеня (II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Екологія» (м. Полтава); XII науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених ЗНУ «Молода наука-2019»; XXIII науково-технічна конференція студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів ЗДІА (м. Запоріжжя)); двома дипломами ІІ ступеня (II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія» (м. Кременчук); Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих учених «Молода академія 2019» (м. Дніпро)); та двома дипломами ІІІ ступеню (II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія» (м. Дніпро); ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» (м. Кременчук)). Усі свої роботи студентка виконувала під керівництвом доцента Каріни Бєлоконь, яка й стала науковим керівником Євгенії при виконанні кваліфікаційної роботи бакалавра.

Великий досвід участі у конкурсах допоміг дівчині й цього разу. Вона блискуче представила свою кваліфікаційну роботу бакалавра на тему «Аналіз та оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря м. Запоріжжя».

Захист завершився, і позаду в випускників чотири роки клопітливої робити та незабутні враження від навчання на кафедрі прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ, а попереду – навчання в магістратурі.

Вітаємо випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів та бажаємо професійних успіхів, здійснення творчих задумів та бажань!

 

Інженерний інститут

 

 

Схожі новини