Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі електронних систем відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів

На кафедрі електронних систем відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів

На кафедрі електронних систем відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів
03.07.2019 09:27 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: Інженерний інститут Факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій Кафедра електронних систем захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

Минулого місяця на кафедрі електронних систем Інженерного інституту Запорізького національного університету відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів.

Ще до початку захисту ми зустрілися зі студентами, які ось-ось повинні були представити на розгляд екзаменаційної комісії свої кваліфікаційні роботи. Дуже вразила атмосфера, яка панувала перед захистом. Студенти майже не хвилювалися. Роки навчання у доброзичливій атмосфері, яка завжди панувала на кафедрі електронних систем, не лише дали студентам знання, достатні для того, щоб гідно виконати і представити свою бакалаврську роботу, але й впевненість в своїх силах, як спеціалістів в даній галузі.

Своїми враження від навчання на кафедрі, й чому саме він обрав спеціальність «Електронні пристрої та системи» з нами поділився студент заочного відділення Сергій Лащенко. Це вже не перша його освіта. У 2013 році він закінчив Запорізький національний університет (спеціальність «Фізика»). Сергій вирішив не зупинятися на досягнутому і продовжити підвищувати свій професійний рівень отримавши другу освіту саме на кафедрі електронних систем, зараз вже Інженерного інституту ЗНУ. 12 червня він з успіхом захистив кваліфікаційну роботу бакалавра на тему «Розробка джерела живлення для корабельної електромережі на базі трифазного мостового випромінювача». Як розповів науковий керівник студента Дмитро Алексієвський, Сергій дуже самостійний в прийнятті технічних рішень студент, ніякі труднощі не можуть зупиняли його на шляху до поставленої мети. Сподіваємося, що ця наполегливість стане в нагоді Сергію й під час подальшого навчання та виконання магістерської роботи.

Цього року найбільш популярною тематикою на захистах кваліфікаційних робіт студентів кафедри ЕС стала розробка сучасних джерел живлення для різних видів промислового застосування. На розгляд екзаменаційна комісія у складі Веселова К.І. (голова комісії), Шарапової Т.А., Алексієвського Д.Г., Алексєєва О.Г., Критської Т.В., Шмалія С.Л., Таранця А.В. були представлені розробки джерел живлення для бортової мережі літаючих апаратів; залізничного рухомого складу; електролізної установки; корабельної електромережі тощо.

Співпраця з іншими, і не лише українськими навчальними закладами, вже стала традиційною на кафедрі електронних систем. Знайшла вона відображення й у розробках випускників кафедри. Так Данило Овцинов (науковий керівник – доцент Дмитро Алексієвський) виконав свою кваліфікаційну роботу бакалавра в рамках спільної роботи кафедри з Брестським державним технічним університетом. Сьогодні у сучасних очисних системах складовою частиною є деякі електротехнічні вузли. У зв’язку з цим виникла необхідність у розробці джерел живлення для електролізу. З цим завданням з успіхом впорався Данило, виконавши роботу «Розробка джерела живлення електролізної установки на базі трифазного керованого випрямляча».

Вітаємо випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів та чекаємо нових неординарних і цікавих робіт, виконаних вже як магістрами Інженерного інституту ЗНУ. Бажаємо професійних успіхів, здійснення творчих задумів та бажань!

 

Інженерний інститут

 

 

 

 

Схожі новини