Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від випускників 9 класів

У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від випускників 9 класів

У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від випускників 9 класів
03.07.2019 09:29 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Теги: Інженерний інститут Запорізький металургійний коледж вступна компанія- 2019 відбіркова комісія

Першого липня в Запорізькому металургійному коледжі Запорізького національного університету розпочався прийом заяв та документів на навчання від абітурієнтів, які вступають на базі 9 класів. У працівників приймальної комісії майже немає вільної хвилини, постійно роздаються телефонні дзвінки та приходять абітурієнти з питаннями відносно вступу до коледжу.

Розуміючи, на скільки важливо сьогодні отримати спеціальність, яка дасть можливість випускнику знайти гідну роботу, абітурієнти обирають Металургійний коледж. Сьогодні ЗМК ЗНУ – це не лише сучасний коледж з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою, а й навчальний заклад, якій тісно співпрацює з ПАО «Запоріжсталь», ЧАО «Дніпроспецсталь», ПАО «Запорізький завод феросплавів» та іншими металургійними підприємствами. Така співпраця дає можливість студентам проходити практику безпосередньо на виробництві, а випускникам легко знайти роботу за обраною спеціальністю. Важливим є і той факт, що випускники ЗМК ЗНУ, отримавши державний диплом молодшого спеціаліста, мають можливість продовжити навчання за скороченим терміном вже у Інженерному інституті ЗНУ.

Отже, Запорізький металургійний коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів отримати освіту за такими спеціальностями, як «Металургія»; «Галузеве машинобудування»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Транспортні технології»; «Залізничний транспорт». Більш детальну інформацію про спеціальності та їх спеціалізації можна отримати на сайті http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html.

Строки прийому заяв до вступу у ЗМК ЗНУ на базі 9 класів – з 01 по 13 липня 2019 р. Детальніше про строки вступної компанії можна подивитися на сторінці:http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html.

Для кожного абітурієнта важливо вчасно та якісно підготуватися до вступних іспитів. У цьому стане в нагоді програма фахових вступних випробувань, з якою можна ознайомитися на сторінці: http://zmk.zp.ua/progrvstup9.html .

Але не лише випускники 9-х класів мають можливість стати студентами ЗМК ЗНУ. Коледж відкриває двері у стабільне майбутнє й для випускників 11 класів. З 1 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів, а з 10 по 29 липня ви зможете подати заяви до коледжу. Дізнатися більше про строки вступної компанії можна ознайомившись з правилами прийому до ЗМК ЗНУ на сторінці:http://zmk.zp.ua/pravila-prijomu.html.

Абітурієнти, які бажають стати студентом ЗМК ЗНУ на базі повної загальної середньої освіти, повинні подати на конкурс сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, а також математики або фізики (Детальніше у правилах прийому до коледжу на сторінці http://zmk.zp.ua/pravila-prijomu.html).

На будь-які запитання, стосовно вступної компанії, абітурієнтам дадуть вичерпні відповідь висококваліфіковані співробітники приймальної комісії ЗМК ЗНУ та її відповідальний секретар Середенко Юлія Григорівна.

Запорізький металургійний коледж знаходиться за адресою: м. Запоріжжя вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони: (061)707-80-83; (093)080-72-87.

Встигніть подати заяву вчасно! Приймальна комісія працює для вас без перерви з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини