Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже 200 випускникам Економіко-правничого коледжу урочисто вручили дипломи молодшого спеціаліста

Майже 200 випускникам Економіко-правничого коледжу урочисто вручили дипломи молодшого спеціаліста

Майже 200 випускникам Економіко-правничого коледжу урочисто вручили дипломи молодшого спеціаліста
04.07.2019 17:04 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вручення дипломів молодшого спеціаліста свято

Днями в Запорізькому обласному музично-драматичному театрів ім. В. Магара відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодших спеціалістів «Крок у щасливе майбутнє» для вчорашніх студентів Економіко-правничого коледжу. На сцені театру 187 цьогорічних випускників отримали дипломи, які їм вручили ректор ЗНУ Микола Фролов, директорка коледжу Олена Грибанова, а також представники різних факультетів ЗНУ, на яких більшість випускників університету планують продовжити навчання вже 1 вересня.

Ця церемонія відбувається на базі театру ім. В. Магара уже 8 років поспіль. Вона перетворилася на добру традицію для Економіко-правничого коледжу. Представники творчого колективу театру активно долучилися до проведення святкового заходу. Саме завдяки їхнім вокальним і хореографічним виступам була створена особлива атмосфера, яка надала особливої святковості усьому дійству.

Після урочистого виконання Гімну України випускникам запропонували оплесками висловити вдячність своїм рідним, які підтримували їх під час навчання. До овацій приєдналися і викладачі Економіко-правничого коледжу.

Директорка ЕПК Олена Грибанова у своєму привітальному слові також подякувала батькам випускників за їхню довіру та за співпрацю під час навчання їхніх дітей. Звертаючись до вчорашніх студентів, Олена Євгенівна закликала їх зберігати кращі риси вдачі, висловивши переконання, що вони незабаром стануть справжніми фахівцями в обраній ними професії. Як одну з перемог цьогорічних випускників, вона відзначила те. що студенти 3 курсів усіх спеціальностей цього року успішно склали ЗНО з української мови та літератури. Крім того, 90% випускників коледжу планують продовжити навчання на старших курсах університету.

Олена Євгенівна наголосила, що адміністрація ЗНУ завжди всебічно підтримувала розвиток коледжу, й надала слово для привітання ректору ЗНУ Миколі Фролову. Микола Олександрович привітав випускників із завершенням важливого етапу в їхньому житті. Він висловив сподівання, що більшість із них скористається можливостями, які відкриваються перед студентами Запорізького національного університету, – найбільшого закладу вищої освіти в Запорізькій області. На сьогодні на факультетах університету, в його Інженерному інституті й у 4 коледжах навчається близько 18 тисяч студентів. Здобуття ними якісної освіти забезпечують 125 докторів наук, професорів і 516 кандидатів наук, доцентів. Керівництво ЗНУ також надає великого значення постійному розвитку матеріально-технічної, створення комфортних умов для навчання студентів та роботи викладачів тощо.

Микола Фролов й Олена Грибанова в урочистій обстановці вручили дипломи з відзнакою, Почесні грамоти за підписом ректора й директорки ЕПК і срібні медалі кращим випускникам усіх спеціальностей. При цьому відзначили не лише значні успіхи в навчанні, але й активність учорашніх студентів у громадському, спортивному й культурно-масовому житті коледжу.

Випускникам спеціальності «Право» й «Інженерія програмного забезпечення» вручили дипломи декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк,  заступник декана юридичного факультету, доцент кафедри конституційного та трудового права Наталя Верлос і викладач цієї кафедри Ія Пелех. Вони привітали випускників, відзначили актуальність обраних ними професій і побажали побудови вдалої кар’єри.

Випускників спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» й «Облік та оподаткування» привітала декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона відзначила, що, завдяки отриманим під час навчання в ЕПК знанням, перед його випускникам відкриваються великі можливості. Адже на сьогодні 90% випускників цих спеціальностей уже працевлаштовані. При цьому 80% із них прагнуть продовжити навчання на старших курсах економічного факультету. Алла Василівна також вручила випускникам дипломи і подарунки від економічного факультету.

Молодших спеціалістів – випускників «Соціальної педагогіки» і «Соціальної роботи» привітали й вручили їм дипломи заступник декана факультету соціальної педагогіки та психології, старший викладач кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко і завідувач кафедри соціальної філософії та управління факультету соціології та управління, професор Тарас Бутченко. Вони відзначили, що цей день – закінчення одного етапу в житті випускників і початок нового, та побажали успіхів випускникам.

Дипломи випускникам спеціальності «Фізична культура і спорт» вручила директорка ЕПК Олена Грибанова. Вона подякувала спортсменам за те, що вони, завдяки волі до перемоги й наполегливій праці, досягають видатних спортивних результатів. І тим самим прославляють не лише рідний коледж, але й запорізький край і всю Україну.

Наприкінці заходу від імені всіх цьогорічних випускників виступили Анна Голуб і Владислав Солонcький. Вони зазначили, що крім міцних знань вони засвоїли під час навчання в коледжі такі цінності, як відповідальність і доброчесність. Анна і Владислав запевнили, що усі випускники хочуть, аби після них залишилась гарна пам'ять і викладачі пишалися своїми колишніми студентами.

Інші студенти підтримали їхній виступ гучними оплесками. Також на знак вдячності вони подарували квіти усім викладачам Економіко-правничого коледжу.

Після завершення урочистої частини свята випускники прагнули зробити на добру згадку світлини із колишніми одногрупниками та з улюбленими викладачами.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини