Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ успішно завершила свою роботу «Літня школа молодих журналістів»

У ЗНУ успішно завершила свою роботу «Літня школа молодих журналістів»

У ЗНУ успішно завершила свою  роботу «Літня школа молодих журналістів»
08.07.2019 14:20 Все Головні новини Факультети Журналістики Іноземної філології Літня школа молодих журналістів міжнародна діяльність проектна діяльність

Із 28 червня по 7 липня  на базі Запорізького національного університету проходила «Літня школа молодих журналістів», організована спільно Запорізьким національним університетом, німецькою ГО Interlink Academy та українською ГО «Інститут суспільства та комунікації» та в рамках програми «Східного партнерства» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Літню школу відкрив директор ГО Interlink Academy Вернер Еггерт, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, заступник декана факультету журналістики з міжнародної роботи  Катерина Сіріньок-Долгарьова, доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЗНУ Олександра Головко та Світлана Запольських. Тренерами школи були журналісти Артем Бабак, Володимир Торбіч, Оксана Ставнійчук. Проект також відвідав заступник консула Німеччини Петер Шмаль.

24 учасники «Літньої школи молодих журналістів» із Запоріжжя та регіону, а також з Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Миколаївської, Житомирської, Вінницької областей були відібрані з-поміж більше 80 заявок. Протягом 10 днів слухачі поглиблювали знання та навички громадської журналістики, познайомилися із специфікою ведення блогів, розвивали критичне мислення, створювали власні медійні проекти, спілкувалися з експертами та відвідали телерадіокомпанію «Громадське: Запоріжжя». Крім того, під час практики вони навчались писати  матеріали, створювати інфографіку, знімати і монтувати відео, робити якісні фото і фоторепортажі, а також знайомились з можливостями публікації своїх матеріалів. Також програма навчання включала цифрову безпеку, дослідження та перевірку фактів.  Протягом курсу інтенсивного навчання організатори провели низку тематичних тренінгів, цікавих зустрічей, презентацій та культурних заходів. По завершенню всім учасникам вручили відповідні сертифікати.

Для довідки: Літні школи з журналістики в Україні будуть проходити у Чернівцях (9-18 серпня), Полтаві (12-21 липня) та Сумах (26 липня – 4 серпня).

 

Схожі новини