Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ продовжується модернізація навчальних корпусів й обладнання мультимедійних аудиторій

У ЗНУ продовжується модернізація навчальних корпусів й обладнання мультимедійних аудиторій

У ЗНУ продовжується модернізація навчальних корпусів й обладнання мультимедійних аудиторій
18.07.2019 15:02 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет адміністративно-господарська частина ремонтні роботи матеріально-технічна база благоустрій території

Улітку традиційно тривають масштабні ремонтно-будівельні роботи на території студмістечка ЗНУ та в навчальних корпусах. Представники ректорату на чолі з ректором Миколою Фроловим, фахівці адміністративно-господарської частини, відділу технічних засобів навчання, коменданти корпусів та інший персонал здійснюють постійний контроль за якістю виконуваних будівельниками рембудгрупи ЗНУ та підрядних організацій робіт, забезпеченням приміщень технічним обладнанням та меблями. Варто наголосити, що паралельно з плановими дрібними ремонтами в будівлях різних корпусів проводиться модернізація аудиторій, які обладнуються мультимедійною апаратурою: уже 1 вересня вони будуть задіяні в освітньому процесі.

Близько двадцяти таких новітніх аудиторій прискореними темпами ремонтують і готують до здачі в експлуатацію співробітники АГЧ. Зокрема, у навчальному корпусі № 2 вже завершено комплексний ремонт аудиторії № 407. У цьому приміщенні наразі проводяться різноманітні заходи, пов’язані з цьогорічною вступною кампанією, іспити для вступників ЕПК тощо. А в аудиторії № 230 саме зараз триває комплексний ремонт.

У навчальному корпусі № 3, де розміщений біологічний факультет, будівельники рембудгрупи нещодавно провели плановий ремонт санвузлів на першому поверсі. Зараз до здійснення косметичних робіт приєднався й обслуговуючий персонал корпусу, який власноруч фарбує, проводить різні дрібні роботи й наводить лад у цих приміщеннях. Також, відповідно до перспективних планів АГЧ, незабаром на 1 поверсі будівлі мають розпочатися ремонти навчальних і технічних приміщень, коридору тощо. Варто вказати, що це – останній поверх корпусу, який поки ще залишається не відремонтованим, адже у попередній період вже відбулися комплексні ремонти та модернізація 2 поверху й підвалу.

Окрім іншого, до початку вступної кампанії університетські будівельники встигли здійснити переобладнання правого крила коридору на 1 поверсі навчального корпусу № 4, де розташовується кімната відбіркової комісії на старші курси бакалаврату (№ 108). Оздоблений теплими тонами коридор неодмінно створює гарний настрій вступникам та їхнім батькам, які приходять сюди подавати документи на навчання у ЗНУ.

У будівлі навчального корпусу № 5 нещодавно завершився ремонт комп’ютерного класу на 1 поверсі (№ 125), який наразі входить до переліку мультимедійних приміщень. А також тривають комплексні роботи в аудиторії № 204.

Під мультимедійну переобладнана й аудиторія №  104 у навчальному корпусі № 8.

Майже завершено широкомасштабні ремонтні роботи на території навчального корпусу № 6, де протягом кількох років поспіль були оновлені й модернізовані приміщення та коридори на всіх поверхах, замінені вікна і двері, забезпечено енергоощадні технології. Останнім у цьому циклі став 1 поверх будівлі. Цього літа тут завершено ремонт коридору, який оформлено в єдиному стилі, характерному для інтер’єру ЗНУ. Біля сходів встановлюється пандус – для зручності людей з особливими потребами. У приміщенні біля входу також розмістили стінку із підставками для квітів й прикрасили невеличкий тамтешній хол живими квітами й рослинами, що значно пожвавлює інтер’єр.

Тут таки на поверсі відремонтували аудиторію № 115, де зберегли й відреставрували паркетне покриття. Наразі проходить демонтаж й повне оновлення санвузлів. Тож уже 1 вересня студентів і викладачів ЗНУ зустрічатиме модернізована й готова до активного освітнього процесу будівля.

У роздягальнях спортивно-оздоровчого комплексу, де у цьому році відбулися роботи з реконструкції та переобладнання, уже майже два тижні працює нова система вентиляції, яка нещодавно була встановлена. Триває комплексний ремонт ще в одному приміщенні спортивного корпусу – № 119. Тут також планується встановити мультимедійне обладнання та нові меблі. Окрім іншого, відремонтовано 25 м2 м’якої покрівлі на даху будівлі.

Великий обсяг робіт із благоустрою відбувається й на території студмістечка: починаючи від площадки за навчальним корпусом № 1 й уздовж усієї доріжки, яка веде до будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ, підрядники вкладають тротуарну плитку (2500 м2) і здійснюють заміну бордюрів. Наразі залишається завершити цей комплекс робіт на площадці біля самої університетської їдальні.

Невдовзі керівництво АГЧ планує продовжити й реконструкцію приміщення на 2 поверсі комплексу громадського харчування, де має розпочати свою діяльність студентський коворкінг-центр.

Відбуваються планові ремонтні роботи і на територіях біостанції-профілакторію ЗНУ та спортивно-оздоровчого комплексу «Студентська Січ» на о. Хортиця, пов’язані із модернізацією системи каналізації, заміною труб тощо.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини