Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благоустрій території студмістечка – один із важливих пріоритетів господарської діяльності університету

Благоустрій території студмістечка – один із важливих пріоритетів господарської діяльності університету

Благоустрій території студмістечка – один із важливих пріоритетів господарської діяльності університету
22.08.2019 16:40 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет студмістечко ЗНУ благоустрій територій адміністративно-господарська частина

У Запорізькому національному університеті впродовж усього літнього сезону, зокрема під час підготовки до навчального року, проводяться різноманітні господарські роботи з благоустрою території студмістечка. Представники адміністрації ЗНУ, зокрема ректор Микола Фролов і проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір приділяють увагу ошатному зовнішньому вигляду території ЗВО. Задіяні у садівництві та інших роботах співробітники АГЧ під керівництвом головного інженера Валентина Моцака і директора студентського містечка Армена Мхітаряна здійснюють періодичну обрізку дерев у паркових зонах університету, впорядковують клумби, висаджують рослини й квіти, прибирають сухостій та сміття.

Цього року для різноманітних господарських потреб завезли 20 тон чорнозему. Його використали на засипання ям на клумбах, що утворилися після дощових потоків або під час ремонтів доріжок, а також – для оновлення родючого ґрунту на ділянках паркових зон студмістечка.
На сьогодні у різних куточках університетської території радують око квітники, а затінок створюють для перепочинку представників університетської спільноти та гостей пишні, доглянуті дерева й інші зелені насадження. За ними постійно доглядають співробітники корпусів університету: поливають, впорядковують, прибирають газони, удобрюють грунт. Періодично допомагають доглядати за парком рослин і за чистотою довкілля й студенти різних факультетів, зокрема біологічного, а також – мешканці університетських гуртожитків. Проводиться й підготовка територій до зимового сезону. Вона передбачає викорчовування старих пнів, що залишилися від дерев, прибирання та вивезення сміття.
До початку нового навчального року представники адміністративно-господарської частини ЗНУ подбали, аби всі клумби й доріжки студмістечка сприяли гарному настрою викладачів, співробітників і студентів.

Олена Хлистун

Схожі новини