Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики завершився курс американського викладача

На факультеті журналістики завершився курс американського викладача

27.01.2009 12:53 Факультет журналістики

Підсумки унікального курсу «Написання новин», який викладала учасниця програми академічного обміну імені Фулбрайта, професор Колумбійського університету Христина Демкович підбили 26 січня. Десятеро студентів отримали офіційні сертифікати, на які можна посилатися при складанні резюме.

Варто зазначити, що для того, щоб потрапити на цей курс усі бажаючі (понад 50 чоловік) мали пройти доволі жорсткий відбір, основним критерієм якого було вільне володіння англійською мовою. А ті, кому пощастило стати студентами Христини Демкович, мали віддано працювати для того, щоб отримати сертифікати про завершення курсу.
Під час занять студенти не тільки дізналися, як створювати новини. Вони отримали ґрунтовні знання з журналістської етики та майстерності, змогли провести аналогію між західною та українською журналістикою. Курс містив багато оригінальних і нестандартних завдань. Найбільше студентам запам’яталися дебати, під час яких вони не тільки аналізували важливі події світового масштабу, а й робили моніторинг преси з обраної теми. При чому, розглядали як українські, так і західні ЗМІ. Найбільшу кількість балів за підсумками всього семестру отримала студентка другого курсу Анастасія Кузьменко.
Із завершенням курсу привітав студентів декан факультету журналістики, професор Володимр Манакін. Володимир Миколайович зазначив, що мудрі представники влади в усі часи, починаючи з Ярослава Мудрого, посилали молодь здобувати освіту у різних країнах для того, щоб поглибити знання. Тому ті знання, які наші студенти отримали на заняттях Христини Демкович – це безцінний досвід та величезне досягнення для кожного з них.
Сама ж Христина Демкович наголосила на тому, що українські студенти сподобалися їй навіть більше, ніж американські. «Я вас дуже полюбила! Мені було приємно працювати із такими старанними і активними молодими людьми. Адже, не дивлячись на те, що іноді вам було дуже важко через мовні проблеми та велике навантаження, ви вразили мене своєю працьовитістю та цілеспрямованістю», - сказала вона.
Студенти також ділилися своїми враженнями від навчання. «Мені надзвичайно сподобався цей курс. Адже я дізналася багато нового. Пані Христина – надзвичайна людина і викладач! Навчання із нею – приємне і напрочуд цікаве. Знання, які я тут отримала – безцінні, я в цьому впевнена», - поділилася своїми враженнями студентка другого курсу Марина Ципляк.

Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини