Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує освітян відвідати культурні заходи у вересні

Профспілка ЗНУ запрошує освітян відвідати культурні заходи у вересні

Профспілка ЗНУ запрошує освітян відвідати культурні заходи у вересні
18.09.2019 11:56 Все Головні новини Профспілка культурні заходи театри

З початком осені у Запоріжжі стартує новий театральний та концертний сезон. Первинна профспілкова організація ЗНУ заздалегідь потурбувалася, аби представники університетської спільноти могли не лише продуктивно працювали, а й гарно відпочити, відвідавши різноманітні культурні заходи.

Запорізький театр молоді пропонує 21 вересня о 18.30 переглянути пікантну комедію на одну дію «Розпусник» (Е-Е. Шмітт). Філософська, сповнена гумора вистава у постановці відомого запорізького режисера, заслуженого діяча мистецтв України Геннадія Фортуса, не залишить байдужим жодного глядача. Тим більш, що серед акторів, задіяних у постановці чимало молодих талановитих випускників ЗНУ спеціальності «Театральне мистецтво». Членам університетської профспілки пропонуються квитки на 9 ряд за ціною 100 грн.

А вже 27 вересня о 18.30 на сцені цього театру відбудеться прем’єрний показ комедії на дві дії «Все про жінок» (Міро Гавран). Комедія з добрим гумором, дуже виразно і яскраво, відверто та з любов’ю розповідає про жіноцтво. Майже дивовижно на сцені з’являються жіночі іпостасі-сутності: дівчина-молодиця-жінка, мати-донька-онука-бабуся. Вони відкриваються глядачеві з різних ракурсів і викликають захоплення і добру посмішку. Переклад твору з хорватської здійснив Сергій Гирін. Режисер-постановник вистави – Анастасія Макаренко. До речі, випускниця відділення акторської майстерності ЗНУ 2011 р. Вже добре відома глядачеві завдяки таким постановкам як «Боїнг-Боїнг, або на Крилах кохання», «В пошуках Дракона», «Муха-Цокотуха» та інші. Для членів університетської профспілки пропонуються квитки на 2 ряд за вартістю 60 грн.

Наступного дня, 28 вересня о 18.30 тут відбудеться показ психологічного трилеру на дві дії С. Стівенса з інтригуючою назвою «Загадкове нічне вбивство собаки» за романом Марка Хеддона. Режисер-постановник – Геннадій Фортус. В основі твору – вражаюча історія 15-річного юнака, яку автор розповів у стилі психологічного трилера. Одного разу вночі Кристофер знаходить сусідського собаку, пробитого вилами. Він вирішує знайти вбивцю пса і розпочинає особисте розслідування, яке переверне все його життя. У цій історії детектив переплітається з мелодрамою, драма – з кумедними ситуаціями. П'єса сповнена різних почуттів, настроїв, несподіваних сюжетних поворотів. Для членів ППО ЗНУ пропонується 9 ряд, вартість квитка складає 100 грн.

А ще цього місяця освітян ЗНУ запрошують відвідати концертний зал ім. М.І.Глінки. Тут 20 вересня о 18.00 відбудеться «Гала-концерт», присвячений відкриттю ювілейного 80-го концертного сезону. Кожного разу музиканти та співаки, а також співробітники Запорізької обласної філармонії радують глядачів вишуканими програмами, захоплюючими прем'єрами та новаторськими підходами. Експериментують, створюють ексклюзивні образи, відкривають безмежні горизонти, прямують за сучасними тенденціями та змінюють уявлення про стереотипи, представляють публіці нові імена. Разом із тим зберігають найкращі традиції класичної музики та народної творчості, даруючи гарний настрій як поціновувачам високого мистецтва, так і найвибагливішим меломанам сучасної музики. Цей сезон, як і сам гала-концерт не стане виключенням. У його програмі прозвучать інструментальні та вокальні твори різних епох, пісні з репертуару популярних європейських і вітчизняних виконавців, джазові композиції. Порадують слухачів яскраві, віртуозні твори, які останнім часом не часто звучать зі сцени: арія князя Ігоря з опери «Князь Ігор» Олександра Бородіна, арія Дона Maніфіко з опери «Попелюшка» Джоаккіно Россіні, «Блоха» Модеста Мусоргського, арія Кунігунди з оперети «Кандід» Леонарда Бернстайна та інші світові шедеври. На сцені виступатимуть корифеї філармонії, серед яких представники ЗНУ побачать і своїх колег. Народна артистка України Любов Малицька, провідні майстри сцени Юлія Якса (сопрано) та Микола Квєтков (тенор), солісти Вікторія Шестакова (сопрано), Поліна Гонтарь (естрадний вокал), Тетяна Лаврик (сопрано), Герман Романченко (естрадний вокал), Наталія Штернер (сопрано), Євген Ковалевський (тенор), Сергій Гаврилов (бас), Володимир Машлюк (баритон), Ярослав Ніколаєв (саксофон, флейта), Володимир Галіченко (скрипка), Лариса Гнєдиш, Іоланта Дамаскіна (партія фортепіано). А також колективи Запорізької обласної філармонії: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь), ансамбль бандуристів «Божена» (художній керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь), диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру (керівник – Дмитро Мітнік), інструментальний ансамбль артистів філармонії. ППО ЗНУ для членів університетської профспілки пропонує квитки на 17 ряд за ціною – 100 грн.

На сцені к/з ім. М. Глінки 25 вересня о 19:00 проходитиме показ сучасної інтерпретації давньогрецького міфу за п’єсою Людмили Разумовської «Медея». Для членів профспілки освітян пропонуються квитки на 22 ряд за ціною 80 грн.

Вже через тиждень, 27-28 вересня о 18.00 шанувальників симфонічного мистецтва чекає грандіозна концертна програма «Відкриття 63-го симфонічного сезону» Академічного симфонічного оркестру під керуванням народного артиста України В'ячеслава Реді. У рамках святкової концертної програми прозвучать справжні перлинами світової музики. Перший концерт для фортепіано з оркестром Петра Чайковського, що дивним чином поєднав яскравий, героїчний та драматичний пафос і найніжнішу лірику. Ця музика лунає на світових сценах і вважається неперевершеним шедевром видатного майстра. Солістка — лауреат міжнародних конкурсів Марія Клименко (фортепіано, Київ). Окрім цього, на меломанів очікує справжній музичний подарунок —  прем'єра Симфонії №2 видатного композитора 19-20 століть – Рейнгольда Глієра. Його епічний трів продовжує традиції видатних митців Петра Чайковського, Олександра Бородіна, в ній дивовижним чином поєднуються багата мелодіка, образи природи, давні міфи та легенди. Від університетської профспілки передбачені квитки на 17 ряд зі знижкою – 220 грн.

За замовленням квитків на театральні вистави та концертні програми звертайтеся до представників ППО ЗНУ: навч. корпус № 4, кім. 209, 212, 311, або за тел..: 228-75-27, 228-76-05, (067)810-82-48.

 

Олена Хлистун


 

 

Схожі новини