Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Сілогаєва Вероніка Володимирівна

Сілогаєва Вероніка Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра дизайну

Старший викладач, член Cпілки дизайнерів України, Національної спілки архітекторів України та Палати сертифікованих архітекторів

Розклад консультацій

• Вівторок 14.30-16.00
  • П'ятниця 12.55-14.30

Дисципліни

• Живопис (1 курс) 3D-моделювання (4 курс)
  • Урбаністична графіка (вибіркова дисципліна, 4 курс)
  • Ландшафтний дизайн (4 курс)
  • Курсовий проєкт з дисципліни "Проєктування" (2 курс)
  • Керівництво навчальною (пленерною) практикою (2 курс)
  • Керівництво кваліфікаційними проєктами (4 курс)

CV

Освіта: У 1997 році закінчила Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, архітектурний факультет, спеціальність – архітектор.

Працювала архітектором у Державному проєктному інституті «Запоріжцивільпроєкт» з 2000 р. до 2011 р.

З січня 2011 р. до 2014 р. – старший викладач (сумісник) кафедри дизайну Класичного приватного університету.

Навчання в аспірантурі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю 18.00.04 – «Містобудування та ландшафтна архітектура» 2011-2014 р.р.

З жовтня 2011 р. – член Національної спілки архітекторів України.

З 2014 р. до серпня 2019 р. – штатний співробітник кафедри міського будівництва та господарства Запорізької державної інженерної академії (нині Інженерного інституту ЗНУ).

У складі авторської групи кафедри міського будівництва і господарства (тепер – Кафедра міського будівництва і архітектури ЗНУ) Запорізької державної інженерної академії (тепер – Zaporizhzhia National University - ЗНУ) під керівництвом д.т.н., проф. Банаха Віктора Аркадійовича (Victor Banakh) у Міжнародному відкритому конкурсі архітекторів щодо створення проєктів будівництва або реконструкції об’єктів незавершеного будівництва в Україні, що проводився Міжнародною спілкою професіоналів армії та поліції (IUFA&PP) і Міжнародним виконавчим комітетом (IEC; Швеція-Ізраїль) з 11.12.2016 року по 07.04.2017 року в рамках виконання програми міжнародної технічної допомоги, а саме – забезпечення житлом службовців і ветеранів силових структур України, – відзначена сертифікатом цих організацій.

Робота зі слухачами Центру безперервної освіти ЗДІА (нині Інженерний інститут ЗНУ) у межах виконання Міжнародного проєкту «Україна – Норвегія» з 2017 р. до 2018 р.

З вересня 2019 р. – старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ(у штаті).

З лютого 2020 р. член Національної спілки дизайнерів України.

З лютого 2021 р. – старший викладач кафедри дизайну (у штаті).

Виховна робота:

• виконання обов’язків куратора академ. групи 2017-2019 н.р. БУД-17-1 бд у ЗДІА;
  • виконання обов’язків куратора академ. групи 6.0220 з 2020 – по теперішній час.

Наукова робота

Автор близько 30 наукових праць, з них 15 наукових статей – у фахових виданнях України, 3 наукові публікації за кордоном (Росія, 2013 р.); 9 методичних вказівок, з різних дисциплін, для виконання практичних та лабораторних робіт студентами.

Веде активну роботу із залучення студентів до наукових досліджень, як науковий керівник, 30 тез доповідей студентів на конференціях.  Керівництво студентами, що брали участь та перемогли у Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсах, подяки від організаторів конкурсів.

Сфера наукових інтересів: архітектура, ландшафтний дизайн, містобудування, педагогіка, дизайн, живопис, графіка

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=MAkgOQwAAAAJ https://orcid.org/0000-0003-1339-2958

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Сілогаєва Вероніка Володимирівна