Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК розпочали роботу підготовчі курси для вступників

В ЕПК розпочали роботу підготовчі курси для вступників

В ЕПК розпочали роботу підготовчі курси для вступників
25.09.2019 14:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Економіко-правничий коледж підготовчі курси профорієнтаційна діяльність

В Економіко-правничому коледжі дбають не лише про студентів, але й про тих, хто бажає приєднатися до його великої дружньої родини наступного року. Зокрема, колектив коледжу прагне допомогти майбутнім вступникам підготуватись до складання іспитів чи ЗНО, вдало пройти вступну кампанію-2020 та стати студентами ЕПК. Зокрема, двадцять четвертого вересня розпочали роботу підготовчі курси Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Першого дня роботи курсів до їхніх слухачів звернулася заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська. Вона привітала присутніх, розповіла про роботу курсів, розклад, підкреслила їх важливість для адаптації до вимог вищої школи, для підготовки до випускних екзаменів і, звичайно ж, до вступу. Своєю чергою, завідувач підготовчим відділенням ЕПК Лілія Козак познайомила вступників із сайтом коледжу (http://epkznu.com), зокрема з його розділом «Вступник». Саме там розміщено інформацію, яка потрібна школярам для підготовки до успішного вступу.

При цьому до слухачів курсів звернулися як викладачі коледжу, так і студенти. Голова академічного сектору студентської ради коледжу Артем Селін також привітав слухачів курсів від імені студентства, запросив долучатися до груп коледжу в соціальних мережах, де можна знайти всі новини. До речі, Артем від імені всіх студентів коледжу пообіцяв залучати школярів до усіх тих  численних наукових, спортивних і культурно-масових заходів в Запорізькому національному університеті, у яких представники ЕПК традиційно беруть участь упродовж навчального року. Також присутні побажали слухачам курсів академічних успіхів, мотивації для плідного навчання та удачі. Вони висловили сподівання наступного року побачити старшокласників серед першокурсників коледжу.

 

Економіко-правничий коледж

 


Схожі новини