Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету журналістики переймали досвід колег зі Швеції

Викладачі факультету журналістики переймали досвід колег зі Швеції

Викладачі факультету журналістики переймали досвід колег зі Швеції
16.10.2019 08:53 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики DESTIN проєктна діяльність міжнародна діяльність візит обмін досвідом

Представники ЗНУ здійснили наступний плановий крок у рамках реалізації проєкту Еразмус+ КА2 DESTIN. Першим було стажування в Університеті Бат Спа (Великобританія) у січні цього року. Нещодавно викладацька делегація у складі доцентів кафедри журналістики Юрія Костюка, Павла Мірошниченка та Катерини Сіріньок-Долгарьової з навчальним візитом відвідали Ліннеуський Університет та Медіа Інститут FOJO (місто Кальмар, Швеція).

У перший день візиту реалізували кілька важливих ознайомчих зустрічей. Викладачі ЗНУ, зокрема, долучилися до лекції-дискусії на тему «Виклики, що постали перед сьогоднішньою журналістикою», що модерувалася директоркою навчальних програм Медіа Інституту FOJO Ніною Хйельмгрен. Вона ознайомила аудиторію з принципами викладання, висловила  свою точку зору щодо проблеми сучасної журналістики, обмінялася з аудиторією думками стосовно загроз у сучасній теоретичній та практичній галузях журналістики.

Друга половина дня була присвячена відвідинам локальних ЗМІ міста Кальмар: газети «Барометерн» та радіостанції «Р4». Упродовж цих зустрічей обговорювалися сучасні тенденції в практичній роботі шведських медіа, методи взаємодії з аудиторією, журналістські права, обов’язки і загрози в діяльності. Наступного дня учасників проєкту Еразмус+ КА2 DESTIN ознайомили з технічно-матеріальною базою Медіа Інституту: відвідали радіо- фото- та телестудії, кімнати для монтажу, продюсування. По обіді партнери з університету ім. Адама Міцкевича (Польща), поділилися досвідом викладання в їхньому закладі освіти, розповіли про виклики в роботі працівників факультету журналістики.

На порядок денний останнього робочого дня подорожі винесли зустрічі з викладачами Інституту Медіа, представниками міжнародного відділу та директором Медіа Інституту FOJO Керсті Форгберг. Цінністю цих зустрічей став обмін досвідом стосовно методик викладання дисциплін, вимог до студентів і викладачів журналістики, особливостей опанування практичних навиків, компетентностей. Не менш важливою стала інформація про специфіку залучення закордонних студентів до ЗНО, питання міжнародного студентського обміну. Зауважимо, що набуті знання та отримана інформація, удосконалять процес навчання на факультеті журналістики ЗНУ, наблизять викладацькі методики й практики навчання на факультеті журналістики до європейських стандартів.

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2888664821162892

Схожі новини