Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся черговий тренінг для школярів у рамках діяльності Школи лідерів учнівського самоврядування

22.10.2019 12:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціології та управління Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність тренінг Школа лідерів учнівського самоврядування

Дев'ятнадцятого жовтня до Запорізького національного університету завітали старшокласники – учасники масштабного профорієнтаційного проєкту «Школа лідерів учнівського самоврядування», організованого відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Згідно з програмою роботи Школи, на її учасників чекав черговий тренінг із вибору тематики свого соціального проекту з використанням інтерактивних технологій.

На початку заходу начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів привітала всіх його учасників. Вона відзначила, що такі заходи дають можливість згуртувати в команди учням різних класів (від 7 до 11) і різних закладів середньої ланки освіти. Крім того, цього разу на захід завітали нові старшокласники, які виявили бажання приєднатися до діяльності Школи, а також – до участі в конкурсі соціальних проєктів.

Під час тренінгу, який провела викладач Економіко-правничого коледжу Наталія Яцук, учнів розподілили на команди. Вони спільно обговорювали актуальну проблематику, яка ляже в основу їхніх майбутніх проєктних заявок. Учасників Школи лідерів учнівського самоврядування навчали окреслювати проблематику й визначати ідеї майбутніх проєктів. Крім того, їм розповіли, як оцінювати ефективність створених ними заявок й описувати їхнє призначення.

Також школярам надали форму подачі проектних заявок і пояснили, як її правильно заповнювати.

А ще, під час перерви на учнів чекали рухомі ігри, які для них підготували студенти-активісти факультету соціології та управління під керівництвом заступника декана з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової. Школярі із задоволенням приєдналися до активного відпочинку й повернулися до плідної роботи відпочилі й сповнені сил.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки Галина Микитів, коментуючи перебіг тренінгу, відзначила, що колективна робота не лише об’єднала учнів, але й надала їм можливість розкритися, висловити свої думки щодо тих важливих соціальних питань, які, на думку молоді, потребують вирішення. Точка зору молоді виявилася цікавою й інколи несподіваною для організаторів тренінгу.

Самі ж учасники Школи лідерів високо оцінили це заняття й запевнили, що із задоволенням завітають на наступне, заплановане на 2 листопада й присвячене рольовим іграм «Альтернативна енергетика – зелений туризм» і «Як на острові почати бізнес?».

Фотогалерея: