Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники Запорізького гідроенергетичного коледжу успішно адаптуються до студентського життя

Першокурсники Запорізького гідроенергетичного коледжу успішно адаптуються до студентського життя

Першокурсники Запорізького гідроенергетичного коледжу успішно адаптуються до студентського життя
23.10.2019 09:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж адаптація першокурсників свято культурно-масова робота

У Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ традиційно багато уваги приділяють одному з найважливіших завдань у роботі закладу освіти – пошуку ефективних шляхів і методів залучення першокурсників до нових для них умов навчання.

Як і в попередні роки, у коледжі з метою залучення першокурсників до активного студентського життя, відбулася низка цікавих заходів. Оскільки першою значною подією в житті студента-новачка є церемонія посвяти до студентства, таке свято й було влаштовано для першокурсників Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ 14 жовтня.

До цього дня класні керівники та їхні вихованці під загальним керівництвом заступника директора коледжу Світлани Усової готували виступи своєї групи. На святі студенти механічного й енергобудівельного відділень, а також відділення економіки та інформаційних технологій представили себе на високому рівні! «Кожен учасник демонстрував свій талант, відкривав для себе нові захоплення. Така спільна підготовка якнайкраще допомагає молоді потоваришувати, відчути себе колективом, – підкреслила відповідальний секретар відбіркової комісії і куратор групи 1ГМ-19 Юлія Барінова. – Всі талановиті й гарні!»

Студенти не тільки дарували гостям яскраві виступи й в свою чергу отримали подарунки. Гарною музикою усмішками й позитивом учасників свята зачарував виступ гурту ArtNonStop. А учні школи козацького бойового мистецтва «Спас» привітали новоспечених студентів енергійним виступом. Традиційно солодкими подарунками вітали першокурсників студенти старших курсів, тому чаювання видалося смачним і солодким.

Але адаптація першокурсників до умов навчання в коледжі є поетапною роботою. Щоб якнайшвидше влитися до колективу, кожний новий член студентської родини має якнайкраще представити себе й свою групу. Отже, «Знайомтесь, це ми!». Під таким гаслом пройшов конкурс стіннівок. Для ЗГЕК ЗНУ цей конкурс – традиційний, він й допомагає викладачам побачити своїх вихованців з неординарного боку, а студентським групам нового набору ближче познайомитися, щоб створити справжню команду.

Цей конкурс дуже полюбляють студенти й викладачі, тому участь у щорічному змаганні беруть всі без винятку групи 1 курсу. Прискіпливе журі конкурсу, оглянувши стіннівки, визнало всі газети чудовими, але ж обрати трійку призерів все ж довелося. І місце зі своєю стіннівкою посіла група 1БЦІ-19 спеціальності «будівництво та цивільна інженерія». Заохочувальні призи отримали групи 1ВП-19 спеціальності «видавництво та поліграфія» й 1М-19 спеціальності «маркетинг».

Колектив викладачів і співробітників коледжу бажає першокурсникам скоріше влитися до студентських лав, отримати під час навчання не тільки нові знання й вміння, а й вірних друзів, і якнайшвидше стати справжніми членами дружної команди ЗГЕК ЗНУ!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини