Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців другого університетського етапу конкурсу «Студент року-2019» і кандидатів на обласний тур змагання

У ЗНУ визначили переможців другого університетського етапу конкурсу «Студент року-2019» і кандидатів на обласний тур змагання

У ЗНУ визначили переможців другого університетського етапу конкурсу «Студент року-2019» і кандидатів на обласний тур змагання
23.10.2019 14:37 Все Головні новини Факультети Відділ виховної роботи конкурс «Студент року-2019» відбіркова комісія

За доброю традицією, щороку в Запоріжжі восени проводиться обласний конкурс «Студент року». Його перші етапи стартували від середини вересня. А напередодні Міжнародного дня студентів відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців у десяти номінаціях.

Головним організатором конкурсу «Студент року» є Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Він надає можливість виявити та підтримати обдаровану молодь, створити умови для самореалізації особистості студентів та формування в них організаторських навичок і лідерських здібностей. Участь у заході можуть брати студенти денної форми навчання закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації у таких номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року»; «Студент – суспільний діяч року»; «Студент – артист року»; «Студент – учений року»; «Студент – спортсмен року»; «Студент – журналіст року»; «Студент – волонтер року»; «Студент – патріот року»; «Студент – староста року» і «Студентська сім’я року».

Координатором факультетського та університетського етапів конкурсу виступає відділ виховної роботи Запорізького національного університету. На попередніх етапах (факультетському та університетському) конкурсного відбору претендентів були визначені кандидатури найкращих студентів, які виступають активістами факультетської спільноти і мають неабиякі досягнення у певній галузі діяльності. Їхні кандидатури й були представлені на розгляд університетської відбіркової комісії конкурсу.

Засідання комісії під керівництвом проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, у ЗНУ відбулося 22 жовтня. До складу робочої групи також увійшли: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, в.о. начальника науково-дослідної частини Оксана Болдуєва, директор спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас, директор центру культури Юлія Янько, пресслужбу ЗНУ представляв керівник Євген Сокульський, а також у нараді взяли участь представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, студентської ради та профспілкового комітету університету.

Присутні на засіданні обговорили кандидатури претендентів і проаналізували подані ними документи. Для участі в конкурсі від ЗНУ та інженерного інституту ЗНУ були представлені близько 80 учасників. Згідно з його умовами, конкурсанти повинні мати високі рейтингові показники, зокрема виявляти активність, що підтверджено відзнаками у тій галузі діяльності, що відповідає номінації. Зокрема, серед критеріїв оцінювання успішної роботи кандидатів розглядалися такі: досягнення у розвитку студентського самоврядування, активна участь у громадському житті ЗВО, міста й області, результати участі в обласних і всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах, значна кількість публікацій, досягнення з олімпійських видів спорту, успіхи в галузі журналістики, участь в організації волонтерських рухів, патріотичних заходів та громадських акцій тощо.

За результатами дебатів представників відбіркової комісії конкурсу «Студент року-2019» у ЗНУ були затверджені кандидатури студентів різних факультетів та інженерного інституту в 10 номінаціях. Вони будуть нагороджені під час університетських урочистостей до Дня студента.

До 25 жовтня на розгляд відбіркової комісії обласного конкурсу від ЗНУ також будуть подані кандидатури претендентів – учасників заключного етапу конкурсу. Його переможці отримають грамоти Запорізької облдержадміністрації та грошові премії.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини