Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики традиційно провели День рекламіста

На факультеті журналістики традиційно провели День рекламіста

На факультеті журналістики традиційно провели День рекламіста
25.10.2019 13:37 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики День рекламіста свято квест нетворкінг

Як відомо, 23 жовтня багато країн відзначають професійне свято працівників рекламної галузі. На факультеті журналістики також існує багаторічна традиція проводити різні цікавинки в цей день. Так і цього року, студенти та викладачі факультету на чолі із завідувачкою кафедри соціальних комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю, професором, доктором наук із соціальний комунікацій Вітою Березенко влаштували справжнє свято для викладачів, студентів і майбутніх абітурієнтів .

На початку дня під керівництвом доцентів кафедри соціальних комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Наталі Санакоєвої та Катерини Доценко студенти 1-4 курсів спеціальності «Реклама і піар» чудово провели час, спілкуючись і ставлячи професійні питання піар-директору агентства «Фоторама» Владу Рибалевському, який є випускником факультету журналістики й активним членом Асоціації випускників факультету журналістики. Потім на всіх чекали урочистості біля деканату, де звучали привітання. Найкращих студентів спеціальності нагородили грамотами за різноманітні досягнення. Відбувся цікавий денс-батл-флешмоб «Студент-Абітурієнт».

Потім свято продовжилося захоплюючим «Квестом рекламних зупинок» для представників шкільної молоді, які могли випробувати себе у рекламній галузі й зрозуміти її переваги. Доцент кафедри соціальних комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець зі студентами 1 курсу спеціальності «Реклама і піар» разом із абітурієнтами провели різні конкурси і вікторини з питаннями по рекламі.

Закінчилося свято науково-популярним нетворкінгом, який підготували професор, доктор наук із соціальний комунікацій кафедри соціальних комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Вікторія Ковпак і доцент кафедри соціальних комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Анна Баранецька. На цьому дійстві студенти факультету журналістики з усіх спеціальностей та вступник представили і захистили роботи на загальну тему «Скетчноутинг: намалюй ідею». Усі роботи, що надійшли на конкурс, вирішили об’єднати в електронний збірник, який в подальшому може стати наочним посібником для роботи на факультеті.


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=101127821328565

 

Анастасія Моторіна,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

Схожі новини