Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту науковці обговорили проблеми управління економічним потенціалом регіону

На факультеті менеджменту науковці обговорили проблеми управління економічним потенціалом регіону

На факультеті менеджменту науковці обговорили проблеми управління економічним потенціалом регіону
06.11.2019 16:24 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту наукова діяльність конференція

П’ятого листопада на факультеті менеджменту Запорізького національного університету провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Її організатори, крім ЗНУ, – Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада й Запорізька торгово-промислова палата.

Взяти участь у роботі конференції виявив бажання 131 науковець із провідних ЗВО України. На всеукраїнському науковому зібранні були представлені: Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, Класичний приватний університет (м. Запоріжжя). Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької міської ради, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний університет кораблебудування ім. адмірала С. Й. Макарова (м. Миколаїв), Національний університет харчових технологій (м. Київ), Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь), Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь), Ужгородський національний університет, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Черкаський державний технологічний університет, а також іноземний учасник – Університет Савоя Мон Блан (м. Ансі, Франція). Варто відзначити, що під час роботи секцій конференції свої доповіді представили як викладачі й студенти закладів вищої освіти, так і виробники-практики – представники галузі управління.

На початку пленарного засідання до присутніх звернулися проректор з наукової роботи ЗНУ, професор Геннадій Васильчук і координатор заходу – завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцент Дамір Бікулов. Геннадій Васильчук привітав учасників конференції від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова. Він відзначив актуальність обраної для дослідження теми й закликав студентів скористатися можливістю поглянути на викладачів під незвичним кутом зору: вони виступають не в ролі освітян, а як науковці. Також він побажав усім присутнім плідної роботи й висловив сподівання, що участь у конференції буде корисною для всіх них.

Під час пленарного засідання також пролунало кілька доповідей від науковців і практиків-управлінців. Зокрема, керівник відділу продажу ТОВ «Альта Гурме Групп» Ольга Легкодимова на прикладі створення й розвитку бренду кави ISLE розповіла про «Процесний підхід у системі розвитку потенціалу компанії». Професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ Лідія Горошкова темою доповіді обрала «Об’єднану територіальну громаду в системі розвитку потенціалу регіону». Доцент кафедри економічної політики та безпеки Національного університету кораблебудування ім. адмірала С. Й. Макарова Марина Волосюк висвітлила у своєму виступі «Значення соціального підприємництва в регіональному економічному розвитку». Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету менеджменту ЗНУ Юлія Лиходід доповіла про «Сучасний стан і перспективи розвитку автомобільного ринку України».

Після завершення пленарного засідання робота конференції тривала за п’ятьма секційними напрямками: «Потенціал регіону й управління його розвитку» (керівник – професор Наталія Гуржій), «Вплив зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток регіону» (керівник секції – доцент Анна Чкан), «Логістичний потенціал регіонів» (керівник секції – професор Наталія Гуржій), «Роль адміністрування бізнесу в формуванні ресурсного та економічного потенціалів регіону» (керівник секції – доцент Ольга Головань) і «Ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону» (керівник секції – доцент Андрій Кургузов).

Варто відзначити, що для роботи деяких секцій їхні організатори й учасники обрали форму дебатів з актуальних на сьогодні тем у галуз менеджменту, логістики тощо. Серед виступів були як україномовні, так і підготовлені англійською мовою.

До конференції видали збірник наукових праць її учасників. Науковці й управлінці-практики наприкінці конференції висловили щиру подяку його організаторам за цікавий та інформаційно насичений захід, участь у якому була корисною як для студентів, так і для досвідчених учених.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини