Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та викладачі Запорізького металургійного коледжу ЗНУ зустрічалися з майбутніми транспортниками

Студенти та викладачі Запорізького металургійного коледжу ЗНУ зустрічалися з майбутніми транспортниками

Студенти та викладачі Запорізького металургійного коледжу ЗНУ зустрічалися з майбутніми транспортниками
11.11.2019 11:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Металургійний коледж ЗНУ День залізничника України позашкільна установа «Дитяча Залізниця» профорієнтаційна діяльність квест

Днями в Україні відзначався День залізничника. У цей день в 1861 році на залізничний міський вокзал Львова прибув з Відня перший пасажирський поїзд «Ярослав». Пишатися своїм внеском в історію залізниць країни, одного з важливих транспортних засобів в усі часи, має й наше Запоріжжя, адже залізнична станція Олександрівськ була запущена до експлуатації майже 150 років тому, в 1873 році. А оскільки підготовкою транспортників якраз і займається Запорізький металургійний коледж ЗНУ, зокрема відділення транспортних дисциплін, то саме представники ЗМК ЗНУ й побували в установі позашкільної освіти «Запорізька дитяча залізниця» на профорієнтаційному святковому заході «Залізничний орієнтир: вибір за тобою», приуроченому до Дня залізничника України.

Студенти спеціальностей технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті та технік-електромеханік з обслуговування ремонту та експлуатації тягового рухомого складу за підтримки викладачів Запорізького металургійного коледжу взяли участь у проведенні квесту. Неабиякий інтерес у молоді викликав майстер-клас зі збирання та розбирання форсунки.

Гості презентували майбутнім «путiйцям» транспортні спеціальності, провели пізнавальну вікторину серед команд-учасниць. Презентація спеціальностей викликала зацікавленість старшокласників, особливо це стосувалося працевлаштуванню після закінчення навчання у коледжі та інформації про гідну заробітну плату.

Усіх бажаючих було запрошено на День відкритих дверей Металургійного коледжу ЗНУ, який відбудеться 20 листопада о 16 00. Транспортні спеціальності стають усе більш престижними в наш час, адже залізниця є справжньою «артерією» для розвитку промисловості. Тож майбутніх залізничників чекають у Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ.

 

Металургійний коледж ЗНУ

 

Схожі новини