Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки – семеро представників ЗНУ

Серед переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки – семеро представників ЗНУ

Серед переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки – семеро представників ЗНУ
13.11.2019 08:43 Все Факультети Математичний Соціальної педагогіки та психології Соціології та управління Філологічний Юридичний Університет юридичний факультет математичний факультет факультет будівництва та цивільної інженерії факультет соціальної педагогіки та психології факультет соціології та управління юридичний факультет філологічний факультет обласний конкурс

Дванадцятого листопада в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася урочиста зустріч, присвячена нагородженню переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки в 2019 році. Зокрема, цього року серед інших переможців почесними грамотами й преміями відзначили 7 студентів, аспірантів і молодих учених Запорізького національного університету. Від ЗНУ на захід завітали проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декани факультетів, наукові керівники і власне переможці конкурсу.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, 2019 році на розсуд конкурсної комісії було подано 130 робіт (із них – 32 від представників ЗНУ). Серед учасників конкурсу були 110 представників студентської молоді, 15 – молодих науковців і 5 –  молодих спеціалістів. Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти Запорізького національного університету, національного університету «Запорізька політехніка» та Таврійського державного агротехнологічного університету. До речі, цьому році до участі в конкурсі долучилися молоді науковці: ДП «Івченко-Прогрес» та Запорізького окружного адміністративного суду. Незмінними учасниками конкурсу є спеціалісти АТ «Мотор Січ». Наукові роботи були подані у 16 номінаціях. Зазвичай, найпопулярнішими напрямками залишаються економіка та технічні науки.

Вітаючи переможців конкурсу, голова облдержадміністрації Віталій Туринок зазначив, що дуже важливо, аби українська молодь розвивалась і тим самим розвивала нашу державу.

«Щиро радий бути присутнім на цьому заході. І мені дуже приємно, що у Запорізькій області є справді обдарована молодь, яка прагне розвиватись і рухатись вперед. Дуже хочу, щоб ви розвивали нашу країну такою, як ми її уявляємо. Саме тому розвиток здібної молоді Запорізького краю - одне з пріоритетних завдань керівництва області. Ми намагаємося залучити молодь до участі у різноманітних проєктах, акціях та науково-дослідних роботах. Обласний конкурс є саме тією платформою, яка дає можливість нашій молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці отримані знання, проявити свої здібності, і нарешті, успішно реалізуватися в суспільстві. Вітаю переможців Запорізького обласного конкурсу для обдарованої молоді. Бажаю вам успіхів, наукових досягнень», – наголосив у своєму виступі Віталій Туринок.

Під час церемонії нагородження привітали таких представників Запорізького національного університету:

Шарая Анна Анатоліївна – докторант юридичного факультету, науковий керівник - декан юридичного факультету Коломоєць Т.О.

Коса Вікторія Вікторівна аспірантка математичного факультету, науковий керівник – доцент Єрмолаєв В.А.

Бєлоконь Каріна Володимирівна – доцент факультету будівництва та цивільної інженерії, науковий керівник – доцент Рижков В.Г.

Демченко Інна Сергіївна – студентка магістратури факультету соціальної педагогіки та психології, науковий керівник – професор Локарєва Г.В.

Проценко Олексій Сергійович – студент магістратури факультету соціології та управління, науковий керівник – доцент Сорокіна О.С.

Куліченко Дарина Олегівна – студентка 4 курсу юридичного факультету, науковий керівник - декан юридичного факультету Коломоєць Т.О.

Смирнов Олександр Валентинович – студент 4 курсу філологічного факультету, науковий керівник – доцент Ніколаєнко В.М.

Колектив Запорізького національного університету пишається своїми молодими науковцями, вітає їх та їхніх наукових керівників із вагомою перемогою та зичить їм нових досягнень і здобутків!

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=119471876160826

Схожі новини