Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають ремонтні роботи й благоустрій території

У ЗНУ тривають ремонтні роботи й благоустрій території

У ЗНУ тривають ремонтні роботи й благоустрій території
18.11.2019 11:30 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Адміністративно-господарська частина ремонт благоустрій

Новий комплекс ремонтних робіт восени розпочали співробітники адміністративно-господарчої частини ЗНУ. їх діяльність здійснюється за всебічного сприяння ректора Миколи Фролова й координується проректором з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергієм Кушніром і головним інженером Валентином Моцаком.

Наразі ремонтно-будівельна група працює на  третьому поверсі навчального корпусу №1, здійснюючи капітальний ремонт одного крила коридору. Тут замінено велике коридорне вікно й вітражі кабінету № 51, триває встановлення шести нових дверей в аудиторіях, які межують із цією коридорною частиною. Разом із тим відбувається ремонт стін, які планують потім вкрити штукатуркою та пофарбувати, стелі, заміна електропроводки. Також тут будуть встановлені підвісні люстри із енергоощадними лампами. На підлозі покладуть нове паркетне покриття тощо.

Крім того, розпочався капітальний ремонт і реконструкція приміщення музею історії ЗНУ, що розташований на другому поверсі навчального корпусу № 1. Його планують переобладнати наново – до 90-річчя університету, яке будуть святкувати наступного року. Саме зараз тут поновлюють штукатурне покриття стін.

В інших корпусах, що розташовані на території університетського містечка, – №№ 2, 4, 6 – продовжує поступово здійснюватися заміна вікон та монтаж відкосів до них, де ще це не було зроблено раніше. Зокрема, це стосується підвального приміщення навчального корпусу № 6, у якому це – остання ще недоремонтована ділянка. Окрім цього, у навчальному корпусі № 4 у рамках заходів із підготовки до зимового сезону здійснили ремонт даху в частині, де розташований деканат факультету фізичного виховання.

На початку осені завершили ремонтні роботи й у двох залах спортивно-оздоровчого комплексу – великій ігровій залі та у фітнес-залі, де ще влітку розпочали ремонтувати підлогу. Співробітники ремонтно-будівельної групи АГЧ тут провели циклювальні роботи тощо, а потім відновили лакове покриття. Відбулася також часткова заміна крісел на трибунах в залі ігрових видів спорту.

В історичній будівлі біологічного факультету також тривають поточні роботи та відновлення приямків біля вікон напівпідвальних приміщень. Зараз залишилося лише доробити стяжку, встановити козирки віконні тощо. Тут також відбувається заміна вікон на нові там, де їх не встановили раніше. Після завершення ремонтних робіт університетські будівельники планують розпочати міняти вікна й на першому поверсі будівлі.

Восени провели комплекс ремонтних робіт і на території інженерного інституту ЗНУ: здійснили поточні ремонти на дахах трьох корпусів (зокрема, у спортивному комплексі). Наступного року тут заплановано провести капітальні ремонти та реконструкції. В одному зі студентських гуртожитків встановлено новий насос для постачання холодної води на поверхи будівлі.

На території біостанції-профілакторію ЗНУ на о. Хортиці відбувся ремонт відкосів вікон, які були нещодавно встановлені у корпусі. Тут провели комплекс профілактичних заходів під час підготовки опалювальної системи до зими і тривають інші пов’язані із цим роботи.

Продовжується капітальна підготовка до введення в експлуатацію будівлі корпусу № 7 ЗНУ, що розташований за адресою пр. Соборний, 77. Відремонтовано покрівлю даху на ділянці над актовою залою та навіс над входом до будівлі. Зараз тут відбувається заміна системи водопостачання, у приміщеннях встановлюються пластикові трубопроводи тощо.  

На території університетського студмістечка завершили обрізку дерев і підготовку клумб до зимового періоду. Зараз тривають роботи з впорядкування та благоустрою, прибирання територій тощо. Окрім цього, на кількох ділянках здійснили заміну тротуарної плитки: біля входу до спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, навчального корпусу № 4, поряд із міською зупинкою, а також – поблизу студентського гуртожитку № 4, де були відремонтовані й сходинки, що ведуть до майданчику перед ним.

 

Олена Хлистун

 

 

Схожі новини