Анонси / Новини / 30 листопада на біологічному факультеті пройде VIII Регіональна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Актуальні проблеми та перспективи розвитку природничих, медичних та фармацевтичних наук"

22.11.2019 10:25

Дата: 30 листопада
Місце: навчальний корпус №3, ауд. 307

На біологічному факультеті пройде VIII Регіональна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Актуальні проблеми та перспективи розвитку природничих, медичних та фармацевтичних наук", у якому візьмуть участь представники провідних закладів вищої освіти Запорізької області.