Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На День абітурієнта у ЗНУ презентували спеціальності, розповідали про особливості вступної кампанії-2020 та нагородили переможців «Кубка випускного класу»

На День абітурієнта у ЗНУ презентували спеціальності, розповідали про особливості вступної кампанії-2020 та нагородили переможців «Кубка випускного класу»

На День абітурієнта у ЗНУ презентували спеціальності, розповідали про особливості вступної кампанії-2020 та нагородили переможців «Кубка випускного класу»
25.11.2019 15:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети День абітурієнта відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування центр культури приймальна комісія Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти профорієнтаційна діяльність нагородження

Двадцять четвертого листопада в ЗНУ зібралися учні випускних класів, їхні батьки та викладачі – на свято Дня абітурієнта. У програмі зустрічі було багато цікавих і креативних заходів, які організували для гостей представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, центру культури та студентської ради. Також перед учасниками зустрічі виступили фахівці ЗНУ та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, які надали інформацію щодо проведення вступної кампанії та складання ЗНО у наступному році.

У рамках Дня абітурієнта у ЗНУ відбувся ознайомлювальний захід «Your day at ZNU», під час якого всі охочі могли ближче познайомитися із університетом, його факультетами та інфраструктурою. Майбутні вступники  отримали можливість пройти профорієнтаційне комп’ютерне тестування, яке мало допомогти їм зорієнтуватися й обрати спеціальність, яка б найбільш відповідала їхнім здібностям і прагненням. Вони могли відвідати фотозони й зробити фото на пам’ять, взяти участь в оригінальних конкурсах і розіграшах призів, що підготували представники студради університету. Кульмінацією заходу стало нагородження переможців конкурсу «Кубок випускного класу» , в якому взяли участь п’ять збірних команд у складі учнів випускних класів та факультетів університету.

Під час урочистої частини відбулася зустріч із керівництвом ЗНУ та інженерного інституту, а також різних факультетів. Учні випускних класів ознайомилися зі спеціальностями й отримали інформацію щодо перспектив здобуття університетської освіти, обговорили питання стосовно особливостей Вступу-2020 та проходження ЗНО.

Гостей у стінах ЗНУ від імені багатотисячного університетського колективу привітав ректор Микола Фролов. Разом із ним ЗВО представляли: перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов та проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, а також декани факультетів.

Микола Олександрович, звертаючись до майбутніх студентів, їхніх батьків та рідних, наголосив на перспективах навчання в одному з найпрестижніших і найбільших ЗВО регіону, який надає актуальну освіту європейського рівня – Запорізькому національному університеті. Колектив, який складається із близько 18000 студентів, понад 2000 викладачів та співробітників, радий запросити приєднатися до своїх лав нову студентську молодь. Тут на неї чекають понад сотня перспективних спеціальностей, а також цікаве й різноманітне студентське життя. Освітній процес має сучасне матеріально-технічне забезпечення, щороку ремонтується аудиторний фонд, а студенти-мешканці інших міст забезпечується місцями в університетських гуртожитках.

Багато цікавої та корисної інформації надали учасникам заходу також фахівці відділів та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Із особливостями та новаціями щодо проведення цьогорічної вступної кампанії, підготовки та складання ЗНО і ДПА ознайомила присутніх начальник методичного відділу ДРЦОЯО Наталія Мукомел. Про підготовку до проходження зовнішнього незалежного оцінювання та заходи, які пропонує ЗНУ на допомогу вступникам – підготовчі курси, безкоштовні пробні тестування, різноманітні цікаві конкурси тощо, – розповіла начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. А про підготовку до вступної кампанії, її етапи та умови її проведення, спеціальності, за якими можна навчатися в ЗНУ, йшлося в презентації відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Станіслава Іваненка. Доповідачі також ознайомили учасників зібрання зі сайтами та представленою тут корисною інформацією, яка стане у пригоді вступникам під час підготовки до ЗНО та успішного вступу до університету. Необхідні дані розміщені на сайтах ДРЦОЯО, приймальної комісії ЗНУ та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за покликаннями:

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php

https://www.znu.edu.ua/ukr/pk

http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Окрім іншого, студенти презентували свої факультети вступникам, а організатори та ведучі провели серед присутніх цікаві конкурси та розіграш призів, якими стали солодощі та мерч ЗНУ. 

Творчу атмосферу спілкування і гарний настрій в аудиторії підтримували ведучі заходу – Антон Назаренко й Вікторія Лагутіна. Свої досягнення й таланти гостям презентували й шкільні колективи, які були учасниками «Кубка випускного класу» – у рамках концертної програми вечора.

Довго зберігали інтригу вечора, кульмінацією якого стала процедура нагородження учасників та переможців конкурсу – шкільні команди, а також кращих представників творчих колективів у номінаціях: «Найкращі вболівальники», «Найкращі афіша та запрошення», «Найкращий вокаліст» тощо. Вони отримали грамоти, солодощі, а переможці – грошові призи від ЗНУ та спонсорів і кубки.

Призами «Глядацьких симпатій» відзначили представників Запорізького академічного ліцею № 23 та «Симпатії журі» – Запорізька гімназія № 71. Окрім цього, грамоти за високий рівень підготовки учасників, організації та проведення заходу отримали директори усіх п’ятьох шкіл – Оксана Кириченко (ЗЗОШ № 15), Людмила Златова (ЗЗОШ № 88), Жанна Вінніченко (Балабінський НВК – гімназія «Престиж»), Людмила Терновська (Запорізька гімназія № 71), Олександр Озеров (Запорізький академічний ліцей № 23).

Головні нагороди здобули:

- за 1 місце у конкурсі – творчий колектив ЗЗОШ № 15;

- за 2 місце – Балабінський НВКгімназія «Престиж»;

- за 3 місце – Запорізька гімназія № 71;

- Гран-прі та перехідний «Кубок випускного класу» дісталися найталановитішому колективу випускного класу Запорізької ЗОШ № 88.

Нагороди вручили ректор ЗНУ Микола Фролов та шоумен, телерадіоведучий, фахівець навчальної лабораторії інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа Віктор Посунько.

Після завершення офіційної частини заходу учні випускних класів відвідали організовані факультетами заходи, де зустрілися із керівництвом та викладачами факультетів, ближче познайомилися зі спеціальностями та взяли участь у цікавих програмах, які їм запропонували представники факультетських спільнот.

Більше інформації про нагородження переможців дивіться на сайті центру культури за покликанням:

https://culture.znu.edu.ua

 

Олена Хлистун


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=126105815497432

 

 

 

   

Схожі новини