Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує освітян на новорічні свята і подорожі

Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує освітян на новорічні свята і подорожі

Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує освітян на новорічні свята і подорожі
28.11.2019 09:07 Все Головні новини Первинна профспілкова організація екскурсія вихідного дня концерт дозвілля

Традиційно первинна профспілкова організація ЗНУ підготувала для викладачів, співробітників і студентів найкращі пропозиції заходів, які триватимуть у період новорічних свят. За бажанням, можна відвідати цікаву концертну програму або подарувати собі та рідним незабутню подорож до найпривабливіших куточків нашої країни.

Запорізький академічний обласний театр юного глядача 26 грудня о 18:30 запрошує на новорічне шоу-кабаре «Чарівна ніч». На глядачів чекають видовищні танцювальні номери, давно знайомі й улюблені пісні, а ще – багато новинок, жартів та інтерактивів. Для членів профспілки вартість квитків 50 грн.

Охочі також можуть здійснити екскурсії вихідного дня або кількаденні новорічні подорожі.

На екскурсію вихідного дня запрошуються охочі провести католицьке «Різдво у Петриківці»25 грудня. У програмі подорожі:

- 8.00 – відправлення із Запоріжжя;

- 11:00-12:30 – відвідини Петриківського музею етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва і майстер-класів із розпису. Музей – унікальна пам’ятка, завдяки якій це невеличке село стало відомим в усьому світі. Тут представлена велика експозиція предметів і виробів народного промислу, а також полотен із петриківським розписом, який є чудовим зразком народного живопису.

- 13:00 - 16:00 – святкова розважальна програма «Галушківські вечорниці у Романа», під час якої відбудеться: зустріч групи гостей вергунцями та горілкою на шаблі; екскурсія хутором, знайомство з козацьким побутом; виступи фольклорного ансамблю, який запропонує екскурсантам влучний гумор, колядки, хороводи та інші розваги; вітання від Діда Мороза та Снігуроньки, відвідування хатинки Діда Мороза, фотосесія, загадування новорічних бажань; святкова вечеря з варениками та чаєм; новорічна дискотека.

- 17:30 - 18:00 – Відвідування Храму Іверської Ікони Божрї Матері. Тут можна побачити традиційне святкування Різдва Христового на території Храму, яке починається з маленької ялинки на подвір’ї. Територію прикрашають мільйонами вогників, серед яких можна побачити тваринок, сільські хатинки, деревця, що святяться. Біля церковної стіни облаштовується вертеп и відбуваються вистави для дітей і дорослих.

- 20:00 – прибуття до Запоріжжя.

Вартість подорожі для групи з 35 осіб: 300 грн. Сюди входить: подорож комфортабельним автобусом, супровід керівника групи, екскурсія до Центру Петриківського розпису, відвідування етнохутора, групова туристична страховка. У вартість не включено: додаткові екскурсії й харчування.

Ви також маєте можливість зустріти й провести «Різдво у Полтаві»: подорож відбудеться 06-07 січня 2020 року. Програмою туру передбачено маршрут: Запоріжжя – Полтава – Сорочин Яр – Диканька – Запоріжжя.

У програмі 1-ого дня (6 січня):

06:45 – збір групи.

07:00 – відправлення із Запоріжжя.

13:00 – прибуття до гірськолижного комплексу «Сорочин Яр» (прокат спорядження і користування підйомниками – оплачується окремо). Це – сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку, де можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санчатах, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат, траси підготовлені ратраком (із повним переліком цін і послуг можна ознайомитися на сайті комплексу). У разі теплої погоди відвідування гірськолижного комплексу буде замінено екскурсією до Музею гончарства в Опошні (квиток – за додаткову вартість: 60/100 грн).

Увечері – прибуття до Полтави, поселення в готель (в центрі міста). Різдвяна вечеря (святкове меню оплачується додатково: 400 грн), музичний супровід в одній із колоритних кав’ярень Полтави.

2-й день (7 січня):

- сніданок, виселення з готелю;

- оглядова екскурсія Полтавою: Каштанова алея, Кругла площа, Корпусний сад, дім малоросійського губернатора, дім дворянського зібрання, пам’ятник загиблим українським козакам, оглядовий майданчик «Біла альтанка», Спаська церква, Соборна площа та дзвіниця Успенського собору, Іванова гора, Хрестовоздвиженський монастир, пам’ятник Полтавській галушці тощо;

- відвідування легендарної Диканьки, яка приваблювала багатьох письменників та відомих козацьких ватажків. Ці колоритні місця зображені у безсмертних «Вечорах на хуторі поблизу Диканьки» Миколи Гоголя. При в’їзді до села екскурсанти побачать арку, побудовану у 1820 за проєктом архітектора Луіджи Руска, зможуть відвідати Миколаївську церкву, усипальницю Кочубеїв.

- Музей українського весілля (вхідний квиток за додаткову плату: 37/34 грн), інтерактивна екскурсія, яка дозволить зануритися в світ традицій, обрядів і звичаїв справжнього українського весілля та Різдва;

- обід та майстер-клас з приготування полтавських галушок (за додаткову плату: 125 грн). Уславлена Гоголем на весь світ й шанована на Полтавщині її величність – полтавська галушка – має свої особливості, із якими екскурсантів познайомлять під час приготуання працівники ресторанчика, а кулінарний майстер-клас закріпить ці знання;

- відправлення з Полтави;

22:00 – прибуття до Запоріжжя.

Вартість туру: 900 грн. Включено: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі (1 нічь), оглядова екскурсія у Полтаві та Диканькою, 1 сніданок, групова страховка, супровід керівника групи. Додаткові витрати – власним коштом.

Тижнева подорож «Різдво в Чернівцях» (03-08 січня 2020 року) передбачає маршрут «Запоріжжя – Кам'янець-Подільський – Чернівці – Косів – Вижниця – Хотин – Запоріжжя».

1 день (3 січня):

14:40 – збір групи.

15:00 – відправлення із Запоріжжя, нічний переїзд до Кам'янця-Подільського.

2 день (4 січня):

08:00-09:00 – сніданок (самостійно);

09:00-12:00 – оглядова екскурсія містом Кам'янець-Подільський. Тут нараховується понад сотню історичних пам'яток, які презентують культуру семи етнічних груп, які мешкають в цьому місті. Під час екскурсії можна побачити: Середньовічну фортецю (16-18 ст.) – комплекс споруд військової архітектури з баштами і бійницями (вхідний квиток за додаткову плату: 60 грн – дорослий, 40 грн – дитячий), Міську Ратушу (17-18 ст.), де протягом багатьох століть перебував польський магістрат, Костел св. апостолів Петра і Павла – відомий фресками Джованні Сампіні, турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії, кам'яною Лаурою і унікальним органом на 972 труби, а також Домініканський монастир (15-18 ст.).

12:00-13:00 – вільний час, обід (самостійно).

13.00-15.00 – переїзд до Чернівців.

15:00-18:00 – оглядова екскурсія Чернівцями. Місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування, враховуючи перепади рельєфу, створює розмаїття краєвидів, обрій яких прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами... Архітектурною перлиною Чернівців вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений в список об'єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (вхідний квиток за додаткову плату: 50 грн).

18:00 – поселення до готелю, вільний час, вечеря (самостійно або за додаткову плату), ночівля.

3 день (5 січня):

08:00-09:00 – сніданок в готелі.

09:00-11:00 – переїзд до Косова.

11:00-13.00 – екскурсія Косовим: тут є кілька музеїв, відомий сувенірний ринок у центрі міста, Інститут прикладного та декоративного мистецтва, студенти якого, виготовили цікавий сонячний годинник, встановлений на центральній площі міста. Традиції гуцульської кераміки з успіхом продовжують сучасні майстри-гончарі, деякі з них пропонують майстер-класи з розпису для туристів. Над самим центром міста височіють скелі Міської гори із залишками валів оборонного замку. На горі природа немов вирізала образи фантастичних істот, химерні фігури у вигляді веж старовинних замків і гострих шпилів, що піднімаються у небо.

13:00-14:00 – обід в колибі (за додаткову плату: 150 грн).

15:00-16:00 – м. Вижниця – тут починаються величні Карпати, де сонце блищить яскравіше, а повітря чисте, як алмаз. Ця історична місцевість зачаровує величчю гір і дивує красою ландшафтів, а місцеві мешканці інтригують туристів старими легендами про подвиги гуцулів. Є можливість відвідати музей прикладного мистецтва, який вважається одним з центрів народної творчості Карпат. Поціновувачі творчості Н. Яремчука можуть відвідати його садибу-музей, на порозі якої зустрічає гостей голос Назарії. Музей назвали «Смерекова хата» – на честь одного з хітів співака. Пам'ятки Вижниці різноманітні й унікальні. Так, скеля з печерою народного героя Олекси Довбуша знаходяться лише в 19 кілометрах від населеного пункту. За легендами, гуцульський «Робін Гуд» разом зі своїм загоном навідувався сюди неодноразово в 1740-41 роках. Тепер до цього місця ведуть стежки різних маршрутів пішохідного туризму.

16:00-18:00 – переїзд до Чернівців, вільний час, ночівля.

4 день (6 січня):

08:00-09:00 – сніданок у готелі, вільний день в Чернівцях.

09:30-15:30 – гірськолижний комплекс «Сонячна Долина» (прокат спорядження і користування підйомниками за додаткову плату: умови і ціни на сайті) – це ідеальне місце для сімейного відпочинку і початківців, які тільки стали на лижі або планують це зробити. Тут розташовані оригінальні траси, 4 бугельні витяги і єдиний в Чернівецькій області крісельний підйомник. Всі траси з'єднані між собою в кількох місцях, зокрема тунелем, що дозволяє з легкістю міняти підйомники. У Сонячній Долині функціонує сучасна система штучного снігу всесвітньовідомого італійського виробника ALPINE, яка виробляє достатню кількість снігу для комфортного і безпечного катання, при температурі від -5 градусів, в разі якщо природа скупа на снігопади.

5 день (7 січня):

- відвідування Бакоти та її унікальних історичних пам’ятників

- повернення до Запоріжжя (включно 6 січня).

Вартість туру: 3650 грн. Включено: проїзд комфортабельним автобусом, супровід керівником групи, проживання в готелі (3 ночі, номери на 2 місця), харчування (3 сніданки), оглядові екскурсії згідно програми туру, групова туристична страховка.

За інформацією та квитками звертайтеся до ППО ЗНУ: навчальний корпус № 4, ауд. 209, 212, 311, тел.: 228-75-28, 228-76-05, 067-810-82-48, 066-577-54-86.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини