Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився другий тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

У ЗНУ завершився другий тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

У ЗНУ завершився другий тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока
04.12.2019 10:15 Все Головні новини Кубок Толока міні-футбол

2 грудня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбувся другий тур змагань з міні-футболу, присвячених пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока. У змаганнях взяли участь шість команд регіональних закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації: «Надія-ЗНУ», Інженерного інституту ЗНУ, Класичного приватного університету, Запорізького державного медичного університету, Національного університету «Запорізька політехніка» і Таврійського державного агротехнологічного університету.

Головним суддею змагань став арбітр національної категорії, тренер команди «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко. На полі йому допомагали представники суддівської колегії заходу – другий тренер університетської збірної Олександр Гусєв, а також арбітри Запорізької міської федерації футболу В’ячеслав Волков та Андрій Мосейчук.

В рамках другого туру команди продемонстрували завзяту і злагоджену гру, під час якої виявили свій досвід та професіоналізм. Гравців активно підтримували з трибуни й вболівальники. У першому матчі зійшлися команди ТДАТУ і КПУ. Гравці цих команд демонстрували завзяту боротьбу й прагнення до перемоги. Спортсмени завершили цю зустріч з рахунком 1:7 на користь команди КПУ. Під час наступної зустрічі за перемогу у другому турі змагалися представники Інжнерного інституту ЗНУ та «Запорізької політехніки». Цей матч завершився на користь команди «Запорізької політехніки» із результатом 6:0.

Нагадаємо, що змагання першого туру 26 листопада закінчились з такими результатами: «Надія ЗНУ» зіграла з ТДАТУ з рахунком: 10:6 на свою користь, а гра між командами ЗДМУ та Інженерного інституту ЗНУ завершилась з рахунком 12:2 на користь ЗДМУ.

Далі на спортсменів очікують змагання в рамках третього туру 10 грудня. Гра між командами ЗДМУ і «Запорізької політехніки» відбудеться о 14.00, а гра між командами «Надія ЗНУ» і КПУ відбудеться о 15.00. Відзначимо, що півфінальні ігри, змагання за 3 місце та фінал Кубка пройдуть 17 грудня.

 

 

Схожі новини